Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szervemem makk peremén...

A nemi szervemem makk peremén 2 sorban körbe kiálló (mintha szemölcs lenne) tüske van, fehér szinü, nem fáj! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok 24 éves. Nem élek szexulális életet és önkielégitést sem végzek. Szüz vagyok! Rendes körölmények között élek tisztálkodok rendszeresen a higiniát betartom!orvoshoz nem merek elmenni vele
2011. febr. 23. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
24 évesen miért nem mersz elmenni? :) Nincs semmi gond vele, ez természetes, a férfiak 60-70 %-nál jelentkezik. Még a túlzott faggyútermelődéstől is előjöhet.
2011. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos nemtudom mi lehet, de feltétlen menj el orvoshoz, mert attól mert itt valaki leírja h mi az, nembiztos hogy tudod kezelni házilag úgy, hogy elmúljon. :)
2011. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

20-40 éves kor között szokott előjönni. Vszínűleg ártalmatlan.

Ha 24 korodig még egyszer sem volt magömlésed, akkor valalmi nagyon nincs rendben nálad. Helyedben futnék az éjszakai ügyeletre...

2011. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

éjjeli álmom volt ugy volt magömlésem szüleim miatt nem merek elmenni köszönöm de nem lettem elörébb

azért kérdezem mert 1 csaj fel ajánlotta hogy elveszi szüzeségemet

2011. febr. 23. 18:32
 5/7 poiu ***** válasza:

Sokkal, sokkal előrébb lettél, csak nem vagy hálás a válaszolóknak, akik próbáltak segíteni.

Tapasztalt nők nem visznek mikroszkópot a jeles alkalomhoz, nem végeznek andrológiai vizsgálatot, inkább a könnyebb végét ragadják meg a rúdnak (régi népi bölcsesség). Ugyanakkor Te nem jelentesz veszélyt Tapasztalt Nőnek, mert nem fertőzöl (nagy valószínűséggel.) Ha van még gondod, a lefikált válaszolók hada hajnalig készen áll....

2011. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha erre gondolsz az természetes, nem kell aggódnod miatta sok férfinak ilyen: [link]
2011. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm valamelyire meg nyugodtam
2011. febr. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!