Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A canesten kombi kenőcsét...

A canesten kombi kenőcsét használhatják férfiak a péniszükre ha gombás fertőzés van a péniszükön?

Figyelt kérdés
Elkezdtek kis piros foltok lenni a péniszemen, és azt tanácsolták h melegvízbe tegyek szappant, és mossam meg rendesen, nos hát ezután csak mégjobban elterjedt és szinte már az egész vörös, és hámlani is szokott, ez biztosan gomba, és ha igen akkor segít a canesten ?
2011. márc. 2. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Gombára jó a canesten, akár a lábadra is.

Nem kell a kombi, hanem a hagyományos canesten kenőcs.

2011. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a sima canesten az öli a candida gombát is? mert általában az támadja meg a nemiszerveket nemde? nemtudom, ma megyek majd el venni, de akkor kombit vegyek, vagy simát? mert élek szexuális életet, de a barátnőmet nemfertőztem meg mert sokáig nemvoltunk együtt és egyszercsak ugye előjött ez.. szóval nemtudom. Orvoshoz még nem szeretnék menni, ha megtudom oldani itthon is egyszerűen. Meg egyébként olvastam hogy ha teszek rá tejfölt azisjó, próbálgattam is, dehát nemlett sok eredménye..
2011. márc. 3. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább Lomexin kenőcsöt vegyél,az ér is valamit...
2011. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

sokfélére hat. De kérdezd meg e gyógyszertárban.


Tejföl? :)))))))


Ha a barátnőd lennék, nem nagyon örülnék, hogy "rajtam" kísérletezel a házi gyógymódokkal, mert nincs kedved dokihoz menni.

2011. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy mi a helyzet megértette, és segített is, és nemis szeretnék vele együttlenni úgy, amig nincs kiküszöbölve teljesen a probléma.
2011. márc. 3. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérj gyógyszerész által készített gombaölőt, az olcsó is és hat is.
2011. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg gyógyszertárban, mondjuk ha dokihoz nem mész kétlem hogy ott megmernéd kérdezni...-.-


Am meg miért nem egyszerűbb gyorsan elmenni orvoshoz és szakszerűen megszabadulni az undi kis pöttyöktől, meg a kellemetlen hámlástól.

Látott ő már vszeg cifrábbakat is a pöttyöknél,péniszt meg már vagy 1000-et, és amúgy sem kell semmiért szégyenkezned.

Mégnézi a pöttyeidet, felír vmit, ad pár tanácsot aztán elköszöntök nem nagy wasistdas azt kiváltod és vszeg hamarabb rendbejössz mint ahogy mi 'kezelünk' itt Téged látatlanba...

2011. márc. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A krém elég! A kombihoz hüvelytabletta van sima kenőccsel. Hova dugnád, a fenekedbe? :-) Amúgy ki javasolta ezt a meleg vizes szappanos megoldást? Elég nevetséges... :S
2011. márc. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Egyrészt nem biztos, hogy gomba, másrészt ha nem jön be az otthoni próbálkozásod, akkor továbbterjedhet és szövődményeket is okozhat a fertőzés...
2011. márc. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!