Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha "pihés" bajszom van az gáz?

Ha "pihés" bajszom van az gáz?

Figyelt kérdés
Mindenki (legalábbis sokan) csesztetnek a suliban hogy miért nem borotválom le a bajszomat. 15 éves vagyok 9.es és nemszeretném mert eléggé pattanásos ott és ha leborotválom jön a pattanás is és az au...
2011. márc. 7. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy gondolom,és akkor elég gáz,szerintem mindenképp borotváld le,utána meg kend be körömvirág krémmel.
2011. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, 16 évesen kezdtem el borotválkozni, de még mindig ugyanolyan pihés, ha "megnövesztem", mint két évvel ezelőtt.
2011. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Olga néni ***** válasza:
Mindenki pihésen kezdi, normális a te korodban. A borotválkozásra sok férfi bőre érzékenyen reagál, könnyen kialakul egy szőrtüsző gyulladás. Ne siettesd! Néha vágd le, amikor nagyon bozontos, később majd hozzászoksz, hogy sűrűbben kell borotválkoznod, de most még ráérsz.
2011. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!