Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék elszakadt szerintetek?

Fitymafék elszakadt szerintetek?

Figyelt kérdés

Helló!!


13 éves voltam mikor elöször.." kielégitettem magam " (fiú vagyok ) És annyira tetszett a dolog annyira hevesen csináltam hogy elszakadt a fitymafékem.. vérzett is bepánikoltam és lefeküdtem aludni ( ez este volt ) 3 Napig nem mertem WC re menni, Jó most már 16 éves vagyok , minden rendben a szerszámmal, jobban működik mindt új korában, csak most készülök elvesziteni a szüzeségem , és nem tudom elmenyek azért orvoshoz hogy megnézssem? szerintem minden oké-s vele , de azért nemártana elmenni orvoshoz? ( tudom hogy eltelt 3 év ) szerintem jól fort össze a fitymafékem, csak nemártana megnézzetni orvossal? mert mikor elszakadt semmit se csináltam vele.. ugy hagytam ahogy volt.. kicsi voltam megilyedtem .. kicsit fájt is.. de szerintem minden rendben jól müködik..csak attól aggodom hogy NEHOGY valami gondd adodjon az első intim létünkben...Szerintetek??



köszönöm a válaszokat, ha lehet csak normálisakat !!


2011. márc. 11. 10:59
 1/9 A kérdező kommentje:
csak attól aggodom hogy NEHOGY valami gondd adodjon az első intim létünkben..( barátnőmmel ) ezt lehagytam.
2011. márc. 11. 11:04
 2/9 anonim válasza:
legközelebb óvatosabban húzkodd, de ha szerinted minden okés, akkor egy szép történet.
2011. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13 éves koromban fedeztem fel a " testem " és annyira tetszett hogy elszakadt .. de most már minden rendben csak attól félek hogy pl nem kezeltem le semmivel se szóval lehet nem lett olyan erös a fitymafékem..köszi a komit!!
2011. márc. 11. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha azóta masztinál sincs semmi baj, akkor a szex se fog problémát okozni neki :) Ne aggódj!
2011. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges aggódnod. Ha már nincs vele problémád, használd egészséggel. Minek ide orvos?
2011. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előszőr is köszi a kommikat!! Azért gondoltam az orvost mert, nagyon hátra tudom huzni a bőrt.. hogy ez nem -e probléma? barátom azt mondta ennek csak örüljek mert strapabirobb lett :O
2011. márc. 11. 11:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szolásotokat :)
2011. márc. 11. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kb rá 1-2 évre elkezdődött a folyamatos sexuális életem (kb 4 év), semmi bajom nem volt emiatt.
2011. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali!


>>>>> Egy 20 éves srác írt rám >>priviben még tavaly ősszel, nem ezzel az alapproblémával, amit később sikerült közösen megoldanunk. Igen jóban lettünk, rengeteget beszélgettünk. Ekkor mesélte el nekem azt is, hogy kb. 21 évvel korábban elszakadt neki is szex közben, és mivel a fékhúr alatt egy kisebb kapilláris (hajszálér) fut, az elég bőségesen vérzett neki, ő pedig rendesen meg volt ijedve, hogy ez neki hogy fog összeforrni, begyógyulni!? Ő ott és akkor rendesen ellátta a sebet, ő sem ment orvoshoz, viszont bevallotta nekem, hogy akkor ő is félt rendesen. Pláne, hogy utána nem mert szexelni sem, a következő aktus pedig kiváltotta a valós problémáját, ami miatt megkeresett,... de ez most OFF-lenne ide.


Amikor elszakadt a fékje, ő lemosta, lefertőtlenítette, majd bekente a sebet, majd naponta többször kamillázta. Nekem is megmutatta, azóta a fékhúrcsonkok rendesen beforrtak, SEMMI nem látszik már neki, alig le7ett megmondani, hogy ott vmikor seb volt. Hátrahúzásban nem okozott néki problémát.

<<<<<

Éppen ezért nem értem, mi a te problémád azzal, hogy "nagyon hátra tudom huzni a bőrt.."!? Ez miért lenne probléma? S:-s


Üdv: EE

2011. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!