Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb egy éve masztizom, és azt...

Kb egy éve masztizom, és azt vettem észre hogy a hugycsövem minden merevedéskor kissé bedagad. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az izgalomkor keletkező vérbőségtől.
2009. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt hogy veszed észre? Merhogy a hugycső a pénisz belsejében van, tehát látni nem lehet. Tapintani sem nagyon.


Írd le, hogy mit veszel észre! Látható valami, vagy tapintasz valamit? Egyéb elváltozás?


Egyébként az önkielégítés, főleg ha túl erősen és sokáig csinálod, okozhatja a hugycső nyálkahártya-bélésének izgalmát, vagy enyhe gyulladását, aminek gyorsan el kell múlnia...

2009. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a péniszem "alján" egy enyhén erős kdudorodás van..nem fáj,nem viszket, nincs semmi,csak ez egyik napról a másikra történt és azóta ilyen...egyébként ki lehet tapintani a hugycsövet merevedéskor,mert akkor mindenhol megkeményedik,és az említett helyen be lehet nyomni..de nem dudorodik ki ENNYIRE!
2009. febr. 23. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ki lehet tapintani. sőt nem csak akkor ha masztizok és erekcióm van, hanem nyugalmi állapotban is!Nem tudom miért van, nekem évek óta olyan, kiskorom óta.
2009. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tévedsz, nem lehet kitapintani. Ami ott alul van, az az ún. corpus spongiosum (szivacsos test), a két oldalon elhelyezkedő barlangos testekhez (corpus cavernosum) hasonlóan kissé megmerevedik erekciókor, de ez nem a hugycsöved. Lásd az alábbi ábrán:


[link]


És természetesen ez normális, sőt, az a baj, ha ilyet nem tapintasz. Érdekes, hogy a szexuális felvilágosítás továbbra sem működik az iskolákban...

2009. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hetedikben még nem :S

Bár tavaly(6. ban) egy évig volt csalk egészségtanunk,de ez sztem majd bővebben majd jövőre lesz v nem tom :S

2009. márc. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!