Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magomles meg vizelesi...

Korai magomles meg vizelesi inger. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok es nagyon hamar elmegy ha onkielegitest vegzek. ha gyorsan akarom akar 1perc alatt is. Ha kielegitettem magam, akkor szinte ayonnal WCznem kell magyarul pisilnem. Mit tegyek eyek ellen ?
2008. febr. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne szoktasd magad a gyors elmenetelhez, mert ha élesben, lánnyal fogod csinálni, visszaüthet. Maszturbáláskor próbáld minél tovább húzni. Ha érzed, hogy mindjárt elmész, hagyd abba, gondolj valami másra, és nyútsd el az egészet, amilyen hosszúra tudod. Így fogod az ágyban később sokáig bírni, és nem sülsz el 1 perc alatt. Hidd el, sokat számít!

A vizelési ingerre nincs tippem. Szokj hozzá, nem hiszem, hogy gondot jelenthet a dolog.

2008. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos eddig már 2 nagyon rosszat is tettél magaddal. 1: a WC-ben kezdtél maszturbálni. Gondolom elején úgy ment, hogy mentél pisilni és közben mást is tettél. Sajnos feltételes reflexként kialakult nálad, hogy WC, maszti, pisi. Ezért lehet az, hogy az élvezet után rögtön jön a pisi-inger is, mert a szervezeteddel ezt szoktattad meg. talán ezentúl máshol kellene, és az élvezet után minél később menni WC-re, hogy a két dolog elkülönöljön a tudatodban. 2: Mivel ugye feltűnő a szülöknek hogy a kiscifiú fél óráig pisil, ezért a maszti egy irtóra gyors valamivé vált nálad. Mert ugye elejében lehetett olyan hogy simogattad, aztán, gyorsan kifelé, mert ez már hosszú idő. És mivel félbehagyni vacak érzés, törekedtél hogy minél hamarabb elsüljön. Na most gondolj bele. Ha arra szoktatod magad, hogy feláll, gyors és intenzív ingerek és 1 perc múlva elsül, akkor a szexben is ezt igényled. Na de hol az a nő akir 1 perc alatt ki lehet elégíteni??? Vagyis beteszed és elsülsz. Ha elsülsz. Vagy pedig kevés lesz az inger neked, nem lesz eléggé intenzív, akkor pedig lelankadsz. Jobb lett volna eleve este, elalvás előtt, nyugiban masztizni. Vagy éjjel, mikor mindenki alszik már. És akkor finoman, lassan, változatosan és sokaig ingerelve, szép érzéseket tudtál volna elérni. És mivel ha ezt ráadásul krémezett kézzel csinálod, az majdnem olyan mint az igazi szex, vagyis ezzel tudtál volna legjobban a zsexre felkészülni.


Szerintem ne menj többé a WC-be masztizni. Keress más, nyugis helyet. Próbálj hozzászokni a hosszú, változatos, finom ingerléshez. És élvezés után a lehető legkésőbb menj pisilni. Jobb ötletem nincs.

2008. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. febr. 8. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindig pisilnem kell utána, szerintem ez normális.

tényleg probáld azt hogy mikor ugy érzed hogy mindjárt elmész akkor állj le egy kicsit gondolj másra aztán ha kicsit lenyugodtál csináld ujra nem kell sokat várni nem fél órát meg ilyesmit csak egy percet tehát probáld ugy hogy egy percig csinálod utána egy percig abbahagyod és igy egyre tovább fogod majd birni utána csökkents az időt tehát egy percig csináld utána 45 másodpercig ne ha már igy sokáig birod akkor már csak 30 másodperces szünetek, és egy idő után már birni fogod szünet nélkül is.

2008. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyors elélvezés nem jó a majdani szexuális életed miatt. Ha maszturbálok, én is képes vagyok akár 15 mp alatt is elmenni, ez nem baj. De tényleg törekedj arra, hogy te urald az orgazmusod, és tartson legalább fél órát egy majdani aktus, meghálálja társad, hidd el.-)

A vizelés nem hiszem hogy különösebb gond lenne, bár a pasiknak nem szokott menni merev pénisszel, orgazmus után meg kell pár perc mire visszaáll eredeti normál méretére. De van egy olyan mondás, hogy a szex akkor jó, ha vizelni kell utána.-))

Ha gondnak érzed, keress fel egy urológust, kivizsgál és megmondja, van e valami fizikális gond a hugyuti szerveiddel.

2008. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
16 éves vagyok, nekem is hasonló gondjaim vannak mint neked. Voltam urológusnál és nem állapított meg semmilyen urológiai problémát. Szóval szerintem nem kell aggódnod.
2008. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!