Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere gyulladás mitől...

Mellékhere gyulladás mitől alakul ki?

Figyelt kérdés
A barátomnak ma derült ki, h mellékhere gyulladása van! :( Írtak fel gyógyszert, és két hétig szigorúan ágyban kell lennie! Csak azt nem tudom, hogy ez mitől lehet? Elvileg felfázásról jött ez ki nála..... de félek, h esetleg tőlem kapott el valamit, ugyanis én folyamatos gombával küszködök. Hol vannak tünetei, hol nincsenek, de jelen van nálam! Ezért is védekeztünk minden egyes alkalommal óvszerrel! DE aggódom, hogy talán valamilyen váladék mégis odakeveredhetett, ahova nem kellett volna....szerintetek?? És ha meggyógyul, többet nem kell aggódni emiatt? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 7. 21:29
 1/1 Syler válasza:
felfázás, ütés, vagy nehéz tárgyak monoton emelgetése okozhatja. nem valószínű hogy tőled kapta de ha neked volt bármilyen gyulladás a szervezetedben elképzelhető de kicsi az esély rá valamint nyilván wc használata okozhat az én tapasztalatom az hogy az algoflex forte szedése nagyban csökkenti a fájdalmakat tüneteket nem enyhít de legalább nem fáj :) Remélem tudtam segíteni
2013. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!