Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan borotváljam a nemi...

Hogyan borotváljam a nemi szervem?

Figyelt kérdés
Párszor már leborotváltam,de másnap kipatogott.Köszönöm a tanácsokat előre is:)
2011. ápr. 10. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

villanyborotvával, akkor nem fog kipattogni.


A kipattogás azért van mert a sima borotvával a felhámot is lekaparod nem csak a szőrt.

2011. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátt nekem is ugyanez a problémám, villanyborotvával meg megvágom magam...:S
2011. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Használj borotvahabot és utána kendd be egy kis betadinnel,attól nemfog kipattogni
2011. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem pattogok ki, pedig szerintem érzékeny bőröm van.

Az én módszerem: fürdés közben, miután már megfürödtem (....szóval már szappanoztam magam meg minden, de még a kádban vagyok... xD), Gilette borotvazselével, és Gilette Fusion Power borotvával- a rezgő borotva (mondjuk anno no-name borotvahabot és eldobható wilkinsont használtam és akkor se pattogtam ki). Szóval zuhany alatt, zselével, szőriránnyal szemben, MINDENT borotválok és nekem jól működik. De szerintem egy kevés aftershavvel bekenheted, kvára csíp, de jó. :)

2011. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy menetirányba kell, nekem bevált.
2011. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!