Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor húzodik a péniszröl a...

Mikor húzodik a péniszröl a bör a makk mögé? 14 vagyok

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:57
1 2
 1/19 You got OWNED! válasza:
97%
Amikor hátra húzod
2011. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%

vannak olyan népcsoportok akiknek sose. se reggel, se este

de ha 14 évésen még nem megy hátra akkor asszem veled is ez fog történni. (általában 1 évesen szokták ez megoldani a fiúknál)

2011. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
76%

Neked fityma letapadásod van. Nem túl komoly de nagyon fájdalmas ahogy feltépik a bört rajta mert nem érzéstelenitik. Ezt 3 éves korig meg szokták a szülök csináltatni. az én fiamnak egyszer megcsinálták és visszatapadt félig most már mindjárt négy lessz és rettegek visszavinni, pedig muszáj. Próbáld meg erösebben huzogatni hátha egyre jobban hátra megy.


Eggy anyuka.

2011. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

4 évesen is kicsit késő! na de 14 évsesen!!

az már nem késő, az már hülyeség. egy ismerősöm fiával csak kb 10 évesen mentek dokihoz és már csak a sebészi út maradt (magyarúl körbe metélték).

Nem mondom, hogy rád is ez vár (mert attól függ mennyire van letapadva) de ha egyáltalán nem megy hátra akkor könnyen előfordulhat.

Nincs ezzel gond. Fájni fog, meg xar 1-2 hétig, utána viszont tudod majd használni. Amerikában pl nagy divatja van ennek, sokan direkt felnöttként kérnek nyisszantást.

2011. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hölgyismerősök sok munkával néhány hét alatt meg tudják oldani. Vagy az urológus késsel, pár perc alatt. Én az előbbi verziót választottam, amikor a cukorbetegség miatt utolért a phymózis.
2011. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"Eggy anyuka", Te is megnézethetnéd a csemetéd cukrát...
2011. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Eggy anyuka.


Engem az első 2-nél érzéstelenítettek, Lydocainnal, azt hiszem, az a doki rendes volt. A 3.-nál egy másik doki volt, na az már nem tetszett.

A másik meg az, hogy csak akkor tapad vissza, ha nem mossa meg rendesen a gyerek. Nekem is ez volt a gond. Nem akarásnak nyögés a vége.


F/13

2011. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A jelenséget helyesen fitymaszűkületnek hívják. Nekem is volt ilyen, az orvos egy kis bemetszéssel megoldja. Érdemes minél hamarabb elintézni, valóban fáj egy kicsit, de nem veszélyes. Nem összetévesztendő a körülmetéléssel, ahol az egész fitymát lemetszik.
2011. ápr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
95%
akkor van csak baj ha egyáltalán nem megy mögé vagy fáj ha hátra akarod húzni! amúgy meg ha viszont alapból nincs mögötte de ha használod akkor hátra tudod húzni gond nélkül akkor nincs semmi bajod!
2011. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Egy Anyuka Vagyok!


Az Én kisfiamnak 7-8 évesen csinálta meg az urológus, és nem akarlak elkeseríteni, de mire a bőrt lefejtette Neki, hát eléggé fájhatott, nagyon sajnáltam. Utána 1 hétig kellett kamillával mosogatni(finoman csöpögtetni rá),aztán szépen helyre jött, most már semmi gond nincs vele.

2011. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!