Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom mitől lehet?

Herefájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. tegnapelőtt kezdődött. Régebben is szokott fájni, de akkor csak pár órát és elmúlik. Tegnapelőtt biciklitúrán voltam, hazaértem kb 50km-es táv után, semmi bajom nem volt, este viszont elkezdett fájni a jobb herém. Eléggé fájt, de másnapra gyengült, tegnap tehát szinte nem is éreztem. Ma reggel felkeltem és még mindig érzem a fájdalmat, nem szúr vagy ilyesmi, elég tompa, de ha megmozgatom akkor azért érzem. Néha olyan érzésem is van, mintha nem is a herémből jönne a fájdalom, hanem inkább kicsit fentebbről az alhasból. Utánanéztem már a dolgoknak, tünetek közül egyik sem igazán illik rá, nincs duzzadás, se láz se rossz közérzet, nincs magasabban a jobb oldal mint a bal, szóval teljesen tanácstalan vagyok. Nincs valami ötlet mi lehet ez? Elég sokat járkálok mezitláb, lehet hogy csak szimplán felfáztam? Vagy lehet hogy a hosszú bringázás az oka? (a menj orvoshoz szöveg teljesen korrekt válasz, de igazából nem erre vagyok kíváncsi, majd ha 1-1,5 hét után is fáj még akkor elmegyek, de először kíváncsi lennék, hogy mit ajánlatok kezdésnek, tehát hogy mivel tudnám megpróbálni a fájdalom megszüntetését) Előre is köszi.
2011. ápr. 25. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A biciklizés nincs jó hatással a herékre, erről volt valami dokfilm az egyik adón. Tehát ez lehet az oka, vagy valahogy megnyomódott amit akkor nem vettél észre. Rossz ülés beállítás stb. Ha nem múlik akkor menj orvoshoz. Szerintem más sem nagyon tud többet mondani.
2011. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pl. fel voltál izgulva, aztán nem történt semmi, attól is fájhat - csak esetleg most kapásból a bringázás ugrott be neked, az nem lehet? Nem értek hozzá, de a bringás gatyákban nincs valami herevédő? Mintha a lába közt lenne vm betét.
2011. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De van herevédő, van is ilyen gatyám de az inkább hűvösebb időkre, mivel hosszú, tegnapelőtt meg kb 23-24 fok volt az meg elég meleg, úgyhogy egy sima rövidgatyát vettem fel amiben nincs semmilyen védő, úgyhogy akár az is lehet tényleg, hogy megnyomódott de nem vettem észre. Ha nem múlik el pár napon belül, mindenképp megnézetem. A felizgulásra meg eddig még nem is gondoltam... :D
2011. ápr. 25. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!