Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S! kb. úgy 30 perce...

S. O. S! kb. úgy 30 perce maszturbáltam és azóta nagyon fura érzés van a péniszamra nem fáj de nem is megynugtató. és most megnéztem a a bőr lejjeb megy mint általában, mi lehet ez, veszélyes? S. O. S! 15/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 18:30
 1/7 anonim válasza:
?ezt nem értem.
2011. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az jó* előző vagyok :)
2011. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi vann a péniszaddal és lejjeb?
2011. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Eruthalion válasza:

Ha túl hevesen maszturbáltál, akkor lehet, hogy a kelleténél jobban meghúztad a fitymaféked. Ez fájhat, ha elszakad, vérezhet is. Ez nem gond, előfordul másokkal is, utána jobban le lehet húzni a bőrt fájdalom nélkül is.

Hamar el fog múlni, ha nem, akkor fordulj orvoshoz. Szerintem nem kell megijedned semmitől sem.

2011. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
először verted ki? nekem is volt már ilen:D al egelső alkalommal:D
2011. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, nem először vertem ki, és semmi más nem látszik rajta se piros se kiütés és nem is vérzik...:S k*rvára megijedtem :O a többiek meg d.göjjenek már meg XDD
2011. ápr. 25. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Vágd le a péniszadat:D
2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!