Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék maszturbálni, de...

Szeretnék maszturbálni, de körül vagyok metélve fél éve, és azóta nem tudom hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát én ugyan nő vagyok, de olvastam, hogy a hímvessző nyakán is jó sok ingerelhető pont van. Azt húzogasd, kicsit erősebben szorítva ha nincs fityma amit húzogass a makkon.
2011. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
És azóta nem tudod, hogy csináld? Basszus, Amerikában, az arab országokban, a zsidóknál, stb., az emberek nagy része körül van metélve, és érdekes módon föl tudják találni magukat :D Húzogatni kell, annyit elárulok...
2011. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Es fel ev utan csak most kerdezed meg? Szerintem itt azt akarod hangoztatni hogy korbe vagy metelve. Rossz kategoriaba raktad kerdesed, a "Hulyeseg" alatt kellene lennie.
2011. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha van maszírozó géped azzal könyen el tudsz menni régen én is azzal csináltam ami be nem szart.(Amúgy én nem vagyok körül metélve de géppel sokkal jobb.
2011. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Hali!



Az a rossz hír, hogy a fitymád eltávolításával az örömszerzési esélyeid önmagadnak dúrván megfeleződtek, uis a fitymád számtalan apró idegvégződést tartalmazott a belső lemezén, és azokat mind-mind levágták. Vissza meg sajna nem fog nőni. Esetleg akkor jö7 létre vmi hasonló magadnak, ha maradt annyi fitymád (hagytak annyit), amiből visszanyújt6sz magadnak vmennyit fél--1--másfél--2 év alatt.

A TKM-ek (Teljes KörülMetélés) esetén azonban a belfityma végéből hagynak uakkor egy darabot, ám annak szerkezete -- a külfitymával való új onnan létrejövő kapcsolódási pontok, idegek révén -- megváltozik. A régi "jóérzést adó" idegvégek elhalnak, részben annak köszön7ően, hogy a belfityma a külvilággal érintkezik, (külfityma szerepet kap,) ennek köszön7ően pedig leszárad, ill. nincs faggyú, ami nedvesen, érzékenyen tartsa (ahogyan szmegma sincs, amit ki kéne morzsolnod belőle, meg a makkodról).


Mivel nincs fityma, így azt az érzést, amit szó szerint "levágtak" rólad, már nem kap6od vissza. Hasonlót kap6sz, ha fitymát nyújtatsz magadnak (pénz, kitartás, idő,...), de azzal sem lesz már uaz, max. hasonló. A fitymádat a markod, tenyered fogja helyettesíteni, a fityma alatti nyirkos, sikamlósabb közeget pedig síkosító.

A síkosítók ált. vízbázisúak, -- de azért nem árt ennek is utánanézni vásárláskor -- alapérzékenységű, fitymával fedett makk esetén az élvezetet képes a 200%-ára is emelni, vagy további szexuális segédeszközök használata esetén akár az alapélvezet több100%-ára is.

Ellenben a metélt pénisznél ez változó, és uazt az élvezeti szintet már soha nem ér7i el, mint az alapfitymával,... de kevesebbet, és "kielégítőt" azonban igen!



Nem véletlenül metélték körül a fél világot régebben, -- pl. az Egyesült Államokban -- az újszülötteket és fiatal fiúkat is körül. Régen uis -- a zsidó és a muszlim valláson kívül -- teljesen más volt az alapfelfogás az önkielégítésről: eleinte egészségtelennek(!) vélték, később már büntetésből metélték a gyereket, hogy ne csinál6sa. Aztán jött az a jó kis baromság, a mondvacsinált "divat", amelynek hatására elég rendesen szokássá vált újszülöttkorban metélni a gyerekeket, igaz, ha vkit akkor metélnek, nagy vszséggel...

1.) Nem lesz neki olyan csúnya, mivel a bőr növekedésével a heg jelentős részt szinte lát6atlanná válik.

2.) Akkor még nincsenek rendesen kifejlődve az idegvégződések, nem okoznak egy TKM-mel akkora kárt.

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi cikket:

>> [link]


Manapság, most már egyre inkább belátják azt, hogy etikusabb, HA A GYEREK MAGA DÖNTI EL, körül szeretné-e metéltetnie magát vagy sem!? Míg a fekete kontinensen uakkor a TKM-ért kampányolnak az AIDS-kockázat csökkentése miatt, addig a világban számos helyen pl. ellene. Itt is van jónéhány plakát az alábbi oldalon is...

>> [link]



És most hozzád Kérdező:

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Am. elárulod, hogy...

_ Most hány éves vagy?

_ Miért kellett körülmetélni?

_ Mennyi fitymát hagytak rajtad? Mennyi bőr maradt?

_ Fékszerűség maradt a makk két "pofája" között vagy valami?

_ Mivel metéltek? Szikével, elektromos kauterrel vagy lézerrel?


_ És azóta a TKM-műtéted óta nem is maszturbáltál?

_ Éjszakai v. spontán magömléseid sem voltak?

_ Nem volt igényed sem az önkielégítésre vagy most komolyan, miért nem fél évvel ezelőtt írtad ki ezt a kérdést ide? Féltél, vagy önbizalmi problémáid vannak? Na és a műtéted előtt?

_ Mit csináltál eddig?



Várom a válaszaidat!

Addigis nyugodj meg, van megoldás! És persze...

FEL A FEJJEL! ;-D

Rendben? :-)


Üdv: EE

2011. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%

Én is körül vagyok, de csak simán fel le felle:D

13/F

2011. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én is körülmetélt vagyok és igazából nekem is ilyen gondom van, a szex és a maszturbálás csak droggal megy... barbár eljárás ez, nem is tudom, minek

Neked miért csinálták kérdező??

2011. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat EE, megfogadom! Amúgy 16 vagyok.
2011. máj. 6. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem körülbelül a fütyim felénél van a heg onnan a makkig tart a kifordított belső fitymám. Ezt a részt szoktam simogatni és kicsit a makkom aljára felhúzogatni. Nagyon jó és élvezetes. Amennyiben neked is így csinálták meg, próbáld ki így.
2011. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Én síkosítót ajánlanék. A legkézenfekvőbb a nyál. Sokan visszanyújtják ott a bőrt, hogy legyen megint előbőr, én szintén ennek a híve vagyok, ha már így alakult
2011. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!