Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol csinálnak lézeres fitymafé...

Hol csinálnak lézeres fitymafék átmetszést?

Figyelt kérdés

Voltam urológusnál rövid fitymafék gyanujával, és beigazolódott a dolog. A doki azt mondta, hogy menjek vissza majd ad időpontot, és akkor átmetszik. A probléma, hogy szikével. Megkérdeztem, ők lézerrel nem vágnak, úgyhogy ha ott csinálják, akkor kapok szép varratot, meg lassabban is gyógyul.


Tud valaki olyan urológiát (akár magánklinikát) ahol végeznek ilyen beavatkozást, és tudja is, hogy megbízhatóak? Azért mégis csak a legbecsesebb szervemről van szó.


2011. ápr. 28. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pár hónapja voltam a váci kórházban körülmetélésen, és a fitymafékemet is átszabták. Berregett, és égetett szóval lézer volt az tuti. Szépen megcsinálták.

Üdv.

2011. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg valaki Budapesten?
2011. ápr. 28. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A fitymafék átvágása, főleg, ha lézer van, akkor nem szokott bonyolult lenni, nem kell félni tőle. A körülmetélésnek viszont több a hátránya, mint az előnye, én ezt tapasztalom. Okos dolog, hogy csak a féket javíttatod!
2011. máj. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!