Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fecske aminek más a szabása?...

Fecske aminek más a szabása? Merre kell igazítani benne?

Figyelt kérdés

Vettem egy fecske szabású alsónadrágot, de nem hagyományosat hanem divatosat (vastag gumisat) a jeansc.-ban. a kérdésem a következő: ti hogyan hordjátok benne a péniszetek? felfele és valamelyik irányba mondjuk balra eltolva vagy elvileg lefele is elkéne férnie? ugyan is amit most vettem nem hinném, hogy nem jó méretet vettem mert az alsó mérete az jó rám (nem lóg rajtam, pont testhez áll) viszont pont a lényeges rész a ,,csomagtartója'' az ami szűk. vagy a mostani divat direkt ilyen volna, hogy a here része férjen csak el a pénisz meg felfele legyen eltűrve? vagy szimplán elszabták ezeket? nem tudok már kiigazodni ezen vagy a ?divaton?


Mutatok egy példát:


[link]


az ilyenekre gondoltam. Az ilyen szabásúakban kell felfelé igazítani a péniszt? Ezek direkt így vannak szabva vagy hibás? Egyre több ilyen van a boltokban (ez a szabás a divat manapság?).


2011. máj. 1. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is láttam :) Szerintem úgy igazítsd ahogy neked a legkényelmesebb... hiába írom hogy énnekem lefele "lóg" :D ha neked így nemjó. az iránnyal meg nem foglalkozok...majd beáll a jó irányba : )
2011. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket hordok és igen, ebben a brét felfelé csapva kell hordani, persze nem kell, hogy függőlegesen álljon az nem is menne :) én felfelé balra csapva szoktam benne "elhelyezni" a lécet.
2011. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!