Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomról felszakadt a bőr...

A makkomról felszakadt a bőr ami eddig azt a péniszemhez feszítette. Enyhén elkezdett vérezni, nem durván és eközben merevedésem volt és egyből le is konyult. Ez vissza fog gyógyulni ez a bőr?

Figyelt kérdés
Tegnap fűrdés közben éppen mostam a fitymám alatti részt amikor túlhúztam azt (mármint a fitymát) és egy kis bőr ami a makk aljához volt "tapadva" (vagy oda nőve) ennek közetkeztében levállt kb 3/4-ed részéig és azonnal lekonyult, nagyon fájt és kis helyen vér bukkant elő de kis mennyiségben. Később este "próbálkoztam" de nagyon lassan állt fel (eddig sosem volt gond ezzel) és nehéz volt megtartani mert fura átlátszó váladék folyt ki a seb helyén. Ma már a makkomon ahol felszakadt belilult és eléggé váladékos és fáj ha felhúzom
2009. márc. 11. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp keress fel egy urológust, valószínűleg nem komoly a baj, de az orvos tud rá adni valamit, hogy legalább ne fájjon és gyorsabban gyógyuljon.
2009. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Keress fel egy urulógust! Nem lehet nagy baj.
2009. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
húú köszönöm szépen csak már egy kicsit be voltam sz*rva hogy jajne vmi nagybaj van... már csak az az egy izé hogy 13 éves vok... éshát apámnak ha nemnagy a baj nemnagyon tudom hogy kell szólni (mert az már ok ha nagyon nagy a baj akkor bármi izé nélkül azonnal akárhol is van) de így hogy most beállítok hozzá hogy "fater makkomról a bőr leszakadt huzzunk urulógushoz" egy kicsit izé... ja tényleg még akkor egy kérdés hogy azt a bőrt ami felszakadt azt hogy hívják meg akkor az mindenkinek van?
2009. márc. 11. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben is menj nyugodtan apudhoz, hiszen ha kicsi, ha nagy a baj, kell szólj, ha csak ő tud segíteni. És pedig úgy néz ki, hogy csak ő tud segíteni.

Ez nem ciki, hiszen ők a szüleid, és előttük (szerintem) nem kell titkolózni.


Mindenképpen szólj, nehogy baj legyen, hiszen azt írtad, hogy be is lilult. Jobb minnél hamarabb segíteni a problémán, minthogy később nagyobb baj legyen, esetleg maradandó probléma is.


14/F

2009. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
monjuk belilult xD ok... a belilult azt ugy értettem h sötétebb mint az alapszíne amúgy meg semmi gond nem volt eddig vele... és kösz a választ :D
2009. márc. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!