Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem sokára fitymafék műtétem...

Nem sokára fitymafék műtétem van. Hogyan zajlik egy ilyen?

Figyelt kérdés
Nem lézeres műtét lesz. Az orvos azt mondta hogy lesz egy kisebb bemetszés amit majd összevarrnak. Nem lesz altatás. Reggel kell majd bemennem. Van valami amit vinnem kell magammal az iratokon kívül? Azt mondták hogy ez ilyen reggel bemegyek, délután kijövök műtét lesz. De mit csinálnak egész nap? Akinek volt már ilyen, az eltudná mondani részletesen? És ez fájdalom mentes?
2011. máj. 16. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Befekszel, vársz a "műtétre", egy kis bemetszést ejtenek rajtad, összevarrják, bekötik, nem fog fájni, max egy kicsit kellemetlen lesz. Ennyi.


Nem egy nagy dolog..

2011. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. és ettől függetlenül sportolhatok utána? vagy egy ideig abba kell hagynom? focizok
2011. máj. 16. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig. Max egy hónap.
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egy hónap????

miért kell olyan sokáig? az orvos azt mondta hogy a gyúgyulási idő max 8-10 nap

2011. máj. 16. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Jójó, 8-10 nap a gyógyulási idő.

De a sportokkal ajánlott várni 30 napot.

2011. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma beszéltem az orvossal és azt mondta hogy nem kell abbahagynom a sportot. egy napra sem.
2011. máj. 17. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor rendben.
2011. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!