Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek átlagos vagy...

Szerintetek átlagos vagy éppen gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek ez átlagos az n koromba ( hímtag mérete) 8cm hosszú 9cm vastag mármint a kerülete:D tudom nem ezzel kéne foglalkozni és csak értelmes válaszokat szeretnék látni nem ilyet h " semmire se jó vágd le" hanem normálisat kulturáltan és esetleg hogy mekkorának kéne lenni stb. köszi előre is
2011. máj. 24. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi a korod?

Amúgy ez merev vagy lankadt állapotban? Mert a lankadt állapot lényegtelen.

2011. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jah igen bocs elfelejtetem írni 14/f és állva :S lankadtan nagyon picuri 2 max 3 cm
2011. máj. 24. 16:16
 3/12 anonim válasza:
sokat fog még nőni. itt olvastam h vkinek még 23 évesen is nőtt. amúgy meg, elsősorban az a lényeg h kemény legyen. egy ujjal is ki lehet elégíteni egy lányt, annál pedig biztosan vastagabb, szal ne parázz.
2011. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14 éves korban 10cm kell legyen meg van írva a szent könyvbe alatta nem lehet élet.

Könyörgöm 14 évesen ne foglalkozz vele.A felnőtté válás egyik jele ,hogy nem méred már a fallosz méretét...

2011. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen és látom csak a kérdés egyik felét olvastad :D... Értelmes válaszokat kérek speciel az első ő elolvasta
2011. máj. 24. 16:20
 6/12 A kérdező kommentje:
v is 2. bocs :D
2011. máj. 24. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát még fejlődő szervezet vagy, szóval ez változhat.

Egyébként abnormális pénisz az 7cmnél kisebb állva, úgyhogy normális részlegben vagy. De elképzelhető, hogy sok lány kicsinek fogja tartani ezt ha nem lesz nagyobb, de nem mindenki. Pl ha megnézel pár távolkeleti, mondjuk japán videót, a legtöbb férfié ott se nagyobb ennél, és szexre mégis képesek. Szal a lényeg, hogy feltudjon állni.

De egyébként ha a tested többi része nem túl fejlett még, akkor lehet, hogy csak késpőn érő vagy.

Pl mennyire vagy magas, szőrös, izmos? Lehet hogy még a nemi érés kezdsetén vagy.

De ha nagyon aggódsz rajta, tudom, hogy ciki, de legjobb a faterod megkérdezni, mivel a pénisz mérete geneikailag öröklődik.

De ne aggódj, normális a mérete, 7 cm (mereven) felett az összes az, bárki bármit mondd, ez egy orvosi tény és kész.

2011. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
háát szerintem is elég későn érő vagyok 170 cm magas vok kb 70 kiló ( tudom kövér vok mind 1 most nem ez a lényeg) őő szőrösödni nem szőrösödöm a zacsin egy bár száll barna száll már van de csak a bal oldalon és háát még nem jött meg az úgynevezett "nedves álom" se( sajnos :'( ) izmosnak hát elég izmos vagyok vagyis hát amenyire az osztálytársaim kb náluk kicsit izmosabb meg néha járok gyúrni is szerintem e miatt.mielőtt jönne ez a szöveg h impotens vagyok őő az szerintem nem mivel feláll meg ilyenek
2011. máj. 24. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:

ha feláll nem vagy impotens és kész

egyébként hiába lenne 15-20 cm péniszed ha nem áll fel tuti kevesebbet lehet vele csinálni mint egy 8 centis merevvel

de egyébként én azt tapasztaltam, hogy fiúk igazán csak középsuli 2., 3. osztályában kezdtek "férfiasodni" és akkor nőttek meg

addig nagyon kevés volt nálam magasabb (170 cm) utána meg egyen kívül mind

szal szerintem majd te is később férfiasodsz meg rendesen

2011. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korbam még normális,még nem kell félned majd megnő,de nem nagy az tény.Az meg nem gáz,ha nem szőrős a zacsi,nem mindenkinek fúl szőrős és esztétikusabb is egy kevésbbé szőrős dákó.Későn érő lehetsz ennyi,1-2 év aztán majd beindulnak a folymatok.De 16,legkésőbb 16,5 éves korig fér bele egészségileg az ha nincs spermád,ha akkor se lenne,akkor viszont menj dokihoz,akár a háziorvoddal is dumálhatsz róla,d emég 2 év van addig.
2011. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!