Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csak nehezen tud elélvez...

Miért csak nehezen tud elélvezni a barátom?

Figyelt kérdés

Potenciazavara abszolút nincs, könnyen feláll neki, és sokáig áll, nem is ingadozik a férfiassága. Nem tudom, a gumi hátráltatja-e, de nagyon nehezen tud elmenni, szex közben például szinte sosem, ha szájjal vagy kézzel elégítem, akkor is sok időbe telik. A fitymaféke egyébként érzékeny, a hirtelen mozdulat fájdalmat okoz neki, arra gondoltunk, talán az rövid lehet neki, úgy tudom, van ilyen gond a férfiaknál néha. Szűkülete nem lehet.

A rövid fitymafék okoz ilyen gondokat?


2011. máj. 24. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Hát nem tudom, de nézd a jobbik oldalát ha egy csajal vagy akkor sokáig tudsz rajta dolgozni és azt a csaj gondolom jobban szereti mint amikor a csávónak 5 perc alatt elmegy. :)
2011. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is néztem már a pozitív oldalát. :) Viszont bánt, hogy ő nem tud elmenni és sokszor szisszen fel a fájdalomtól egy-egy mozdulatnál. Nem gondolnám, ha helyrehoznád a gondját, 5 perces meneteket produkálna, nyilván alapból is ilyen, de a fájdalom nem okés, emiatt sem tudja elengedni magát szex közben.

Tudja, hogy urológushoz kéne mennie, de nem akarja rászánni magát...

2011. máj. 29. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
a fájdalom miatti félelem gátolja és ez rögződött. sürgősen menjen el orvoshoz.az ő érdekében.
2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer még erőszakkal rángatom el oda, az is biztos. :( egyébként urológushoz csak az ő körzetében mehet, vagy bárhova? Ő az egyik megyei jogú városhoz közel lakik, én a másik megyében, ő eljöhetne abba a városéba, amellett én lakom? Nem tudom, hogy vannak ezek a szakrendelések...
2011. máj. 29. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, bárhova, de elotte telefonon megkérdezhetnétek, biztos, ami biztos, plusz nem tudni, ott mi a szokas, kell-e idopontot kerni, beutalot vinni, stb.
2011. júl. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!