Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj a herékkel?

Mi lehet a baj a herékkel?

Figyelt kérdés

Egy 3-4 mapja előjött egy kis probléma. A bal herémben van egy furcsa nyomó érzés, ami néha feszítő, de nemtudom pontosan a fájdalom mikéntjét meghatározni. Talán tompa nyomáshoz tudnám hasonlítani. Van hogy megfeledkezem róla, vagy nem érzem, de amikor felkelek reggel akkor majdnem teljesen jó, és minél később vagyunk annál rosszabb, de elviselhető. Zavar ha az alsógatya picit jobban ráfeszül, vagy ha a zacso a combomhoz ütődik. Sokat szoktam biciklizni, sportolni, ugrálni, de eddig soha nem volt ilyen. Tudtok valamit mondani?

18f


2011. máj. 25. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kerékpár is okozhatja

menj el urulóguhoz

2011. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. sokáig viselt szűk alsónadrág

2. variocele testis

2011. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha szűk alsónadrág vagy bicikli okozta, akk mikor múlna el?
2011. máj. 25. 22:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Tapintáskor nem érzel benne visszeres csomót? A varikokele tünetei amiket leírsz.
2011. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
megtapogattam, de nemtudom hogy amit éreztem az nem-e volt mindíg is ott. A zacsiban a here fölött érzek valamit de nemtudom mi az.
2011. máj. 25. 23:03
 6/14 anonim ***** válasza:
A legjobb ha látja egy urológus, de nagyon varikokele gyanús. A reggeli felkelésnél ugye azt írod hogy jó. Ez azért van mert a visszér fekvő helyzetben megpihen. Ha állsz meg ugye lóg az egész, így nyomás nehezedik rá, és ezért megfeszül, húzó érzést produkál. De a biztos a vizsgálat, feltétlenül!
2011. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, elmegyek dokihoz vele. A hereviszér műtétről mit kell tudni?
2011. máj. 25. 23:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt hosszú lenne leírni, ha beütöd a keresőbe a szót kapsz rá találatokat. A lényeg hogy nem minden esetben van műtétre szükség, bár fiatal korban gyakoribb, mert a spermiumoknak nem kedvez a magas hőmérséklet, így meddőséget okozhat. Felnőtt korban észrevett visszérnél, ha nem okoz különösebb panaszt, és a sperma vizsgálat is rendben van, akkor már nem szokták műteni általában. Ha valakinek meg gyerekei is vannak és már nem is akar többet akkor egyáltalán nincs szükség a műtétre.
2011. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem először a reumatológiára menj.

Nekem is ugyanez volt és kiderült,hogy gerincprobléma és az sugározta le a fájdalmat a herébe.

Semmit nem veszítesz a reumatológiával,viszont megúszhatsz egy ujjazást az urológusnál.

2011. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, a greincprobléma is esélyes, mert az elmúlt 2-3 évben több mint 30 centit nőttem, a derekam is szokott fájni.
2011. máj. 26. 09:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!