Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy kezdjek bele egy esetlege...

Hogy kezdjek bele egy esetleges hormonkezelésbe? Hova érdemes ezzel fordulni? 25/F

Figyelt kérdés
25 vagyok és nagyon nemvagyok megelégedve magammal ami a szőrzetnövekedés illeti. Konkrétan az zavar hogy arc szőrzetem kb egyáltalán nem nő. Tudom lehet hogy genetika, de lehet hogy ez hormonális dolog. Lehet hogy hülyeségnek hangzik...de én így egyáltalán nemérzem magam jól a bőrömben,és valahogy mindig rossz a közérzetem is. Másoknak az a gondjuk hogy utálnak mindennap borotválkozni,meghogy mindig olyan szőrösek...de nekem pont az ellenkezője van. Néztem ilyen legális szereket amik a tesztoszteront növelik, de én nembízok azokban. Szóval akármilyen baromságnak is gondoljátok, én ott tartok már hogy ma fogom magam és elmegyek dokihoz,csak fogalmam sincs hogy holkezdjek. Menjek le a háziorvoshoz,aztán az küld utána valahová? Szerintem akárhová megyek csak kifognak röhögni...de ez nekem igenis nagy probléma.
2011. máj. 30. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem először is menj el a háziorvoshoz, és mondd el neki, hogy hormonproblémára gyanakszol és utaljon be . Asszem az endokrinológián foglalkoznak ilyen hormonon dolgokkal.

Nekem van egy fiú ismerősöm, neki alacsony a tesztoszteronszintje és ő szed rá gyógyszert, úgyhogy nem hülyeség és nem te vagy az egyetlen, ne aggódj!

2011. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!