Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen fura pattanás...

Péniszemen fura pattanás szerű valami, mi lehet?

Figyelt kérdés
A péniszemen volt egy fogásra keményebb szerű cucc a pattanásnál, már nagyon régóta ott volt, de nem zavart, max néha éreztem, de ma elkezdett zavarni, elkezdtem nyomkodni, eléggé kellemetlen volt de valami trutyi jött belőle de bepirosodott megnőtt aztán pár órával később ideges lettem izomból megnyomtam és kijött belőle megint valami fehér trutyi, de eléggé bepirosodott és utána érzékeny is volt meg minden. Mi volt ez vagy mi ez?
2011. jún. 6. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tripperes vagy
2011. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz az intelligens, értelmes, igényes választ, akkor most megyek és felakasztom magam!
2011. jún. 6. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta az mit takar?

Nekem is volt hasonló tünetem, kb 1-1,5 hónap alatt teljesen elmúlt. Semmit nem kell vele csinálni, legfőképp nem kell kinyomkodni

2011. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már késő megtörtént, lehet túl erős voltam, Tegnap eléggé bedagadt meg kék zöld volt, mára visszahúzódott, de ugyanúgy kék-zöld :) Nekem kb 2-3 hónapja van.
2011. jún. 6. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Irány a bőr- és nemibeteg gondozó!


Vagy vágd le a fütyköst, és no problem.

2011. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmennék de egyenlőre elfoglaltságok miatt max jövő héten lehet esedékes.
2011. jún. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!