Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj, HPV?

Mi lehet a baj, HPV?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok a barátommal (lány vagyok) és orális szexnél figyeltem fel hogy a makkja peremén vannak dudorok...nem nagyok meg nem körbe körbe pl a féknél nincs.Nem fáj neki ...illetve nem hiszem hogy fáj neki(gondolom ha fájna nem akarna örökké szexelni stb).Nem merem kérdőre vonni hogy mi is az , de én még ilyet nem igazán láttam.(Bár őszintén szólva nincs is nagyon viszonyítási alapom)

Hpv-re gondoltam vagy gombára?Mi lehet ez?Nem védekezünk gumival...persze ha előbb látom biztosan védekezek.Nekem nincs semmi bajom...se viszketés ...se folyás se semmi, ha gomba lenne már talán elkaphattam volna.Esetleg az análtól is lehet?Segítsetek mi lehet vagy hogy kérdezzek rá Tőle?


2011. jún. 12. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello , valószínűleg amire te gondolsz az PPP lesz , férfiak 60-70%-nál jelen van , ez egy ártalmatlan zsírszövet-csomó , de ha utána szeretnél olvasni bővebben, itt megteheted , [link] plussz a menüpontban képek is vannak , nézd meg őket , hogy ugyan arra gondolunk e
2011. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is PPP, nem kell aggódnod, teljesen természetes
2011. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Megnyugodtam:)
2011. jún. 14. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!