Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hátrahúzom a péniszemen a...

Ha hátrahúzom a péniszemen a bőrt, hátra megy de nagyon fáj. Mik a teendők? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
De ha pl barátnőmnek berakom akkor meg kúrvára csip, mintha ilyen nemtudom meghúzódott volna, mit csináljak vele?:S
2011. jún. 15. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

urulógus.

Amugy ugy ne igen tedd be a nődnek gumi nélkül ha csíp,mert ha vmilyen fertőzés, akkor szépen továbbadod neki,és őt is kezeltetni kell.Ha rendszeresen mosod,ugy hogy hátrahuzod ,akkor nem lesz gombás. ekkor már csak a doki segit,ad krémet,vagy gyógyszert.

2011. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Előszöris, hány éves vagy?

Másrészt...

_ Mióta fáj? korábban nem fájt sosem?

_ Ez az első eset, hogy nem jön hátra a bőr, vagy vannak gondjaid a fityma hátrahúzásával más rendszeresen!? (fitymaszűkület, rövid fitymafék...)

_ Miért nem használtok óvszert a szeretkezéshez?

_ Szted mi húzódott volna meg, hol és miben? :-)


Üdv: EE

2011. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én fitymaszűkületre gyanakszok, de keress fel mindenképpen egy orvost ezzel!
2011. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Soha nem volt gondom a fityma hátrahúzásával. Most is hátra tudom húzni. Akkor nem is fáj. Csak ha nagyon erősen hátrahúzom. Akkor fáj picit, de ilyen még soha nemvolt. Ilyet még soha nem tapasztaltam.
2011. jún. 16. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:

aha, szóval eddig nem volt, most meg igen

van más elváltozás is?


orvoshoz menj el vele, urulógia

mielőbb

2011. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nézd, utána olvastam a neten, ez sem fitymaszükület, meg sem ilyensmi, teljesen vissza tudom húzni, csak annyi h ott van 1 seb.
2011. jún. 16. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:

"teljesen vissza tudom húzni, csak annyi h ott van 1 seb."


Jaaa, hát azt eddig nem mondtad! :-O

Ezek után csoda, hogy senki nem ért semmit, plusz még a saját gyógyulási idődet is húzod???



Kamillában füröszd, Neogranormonnal vagy bepanthen Plusszal kencézd be utána, miután FELITATTAD (és nem letörölted) róla a vizet,... esetleg a kamillázás-kencézés között ki is fertőtlenít7néd a sebedet Betadine-nal...


_ Hol az a seb rajta? És hogy került az oda?


Üdv: EE

2011. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!