Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házilag elvágtam a fitymafékem...

Házilag elvágtam a fitymafékem. Kíváncsi vagyok, hogy valaki megoldotta-e ugyanígy a gondját?

Figyelt kérdés

Házilag elvágtam a fitymafékem. Semmi gond nem lett, utána néztem előtte a dolgoknak. Fertőtlenítés kötszerek stb.

Kíváncsi vagyok, hogy valaki megoldotta-e ugyanígy a gondját ? :)


2009. márc. 24. 21:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Magának a folyamatnak olvastam utána. Google a barátom volt, és egész jó infókat szereztem. Az orvos nem átvágja, csak hosszanti metszésekkel meghosszabítja a féket, majd össze varja, és pár nap elteltével kiesnek a varratok, és meg is van a gond oldva. Én átvágásokkal hosszabbítottam, tehát nekem egy nagyon pici fék maradt, ami már nem zavar, és a heg is szépen begyógyult. Amúgy erősen vérzik, de azért nem kell kétségbe esni. 1 nap kötözés, utána kenegetés, ápolgatás, mártogatás, és 1 hét alatt be is gyógyul, de 3-4 hét szex és önkielégítés mentes időszakot ajánlok, de utána mehet a tuti.
2009. márc. 25. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Normális ember ilyet otthon nem csinál... Biztos, hogy nem tudtad olyan sterilre csinálnia körülményeket, érzéstelenítés nuku...


Nyilván a fitymafék nem ok nélkül van ott, van feladata...

Ha fáj majd a heréd, azt is megoldod így???

2009. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hány centivel/ miliméterrel lett hosszabb a péniszed? Tényleg szebb lett így a péniszed formája?
2009. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Calvin Broadus válasza:
Gratulálok!
2012. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!