Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny, repedezik a fitymám,...

Érzékeny, repedezik a fitymám, egyszerű gombásodás lenne?

Figyelt kérdés

Néhány napja az a panaszom,hogy a figymám vége nagyon piros,száraz,és enyhén duzzadt is. Ha nincs merevedésem, akkor a fitymát hátra tudom húzni, bár olyan egy kicsit fáj, és látom ,hogy a bőr rajta egy kicst kirepedezik.Merevedéskor is hátra tudom húzni, csak olyankor ahogy megduzzad a makkom, erőteljesen látható, hogy kirepedezik a fitymám. Ha vizelet, vagy víz éri, akkor fájj,csíp , de egyébként nem érzem, hogy fájna. 3 éve élek egy lánnyal szexuáliséletet, neki időközönként szokott gombásodni, és most pár napja neki fáj. egy-két nappal azelőtt, hogy mindkettőnknek jelentkezett volna a problémánk,szeretkeztünk. Fitymaszűkületem nem volt soha, és semmilyen más nemibetegségem.


Egyszerü gombásodás lenne?

Mi a teendő ilyenkor? Urológia vagy bőr és nemi beteg gondozó?


Előre is köszönöm az értelmes,segítőkész hozzászólásokat !

21/F


2011. jún. 29. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
bőr és nemibeteg gondozó, mindkettőtöknek
2011. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy, amikor a barátnődnek volt fertőzése, kezeltek téged is?
2011. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen már nekünk is volt. ez gombásodás. mi nem mentünk sehova. vagyis hát ő. naponta 3x-4x megmosta és gyógyszertárban kapható svédcseppel kente be utána. enm drága dolog 1500 forint fél literen üvegben. erős gyógynövényszaga van, olyan az illata mint a becherovkának. egyébként praktikus ilyet tartani, mert szinte mindenre jó. égésre gyomorpanaszkoora. szóval ez vagy hidratálókrém, de csak vékonyan kend be vele.
2011. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

-Amikor a barátnőmet kezelték korábban, akkor engem nem kezeltek. Kapott egy kenőcsöt, amivel időnként bekeni magát,ha érzi, hogy nincs valami rendben.


-Rápróbálok akkor én is erre a svédcseppre,aztán ha nem okés, akkor nemibeteg... Egyébként neki mennyi idő után múlt el?

2011. jún. 29. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

hagyd ezt a svédcseppes marhaságot (lehet kiegészítésnek, meg a tünetek elmaszkolásához jó, de meggyógyulni nem fogtok tőle)... pont az a gond, hogy ide-oda adogatjátok egymás közt a fertőzést, elmentek szépen együtt orvoshoz, mindkettőtöktől vesz kenetet a doki, és felír valami olyat, ami ezúttal használni is fog, ha mindkettőtök kezelve van.


Amúgy nem értem a barátnőd orvosát, nekem akármi bajom van, a dokim szó nélkül írja fel a páromnak is a megfelelő kencét v. olyat ír, amit mindketten kell használjunk.

2011. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hagyni kellene...

Mindesetre holnap ha lesz időm, akkor elszaladok vele. Oda ugye nem kell időpontot kérni, vagy beutalót?


Egyébként én se értem az orvosát, bár eddig nem volt semmi probléma. Az utóbbi 1-2évben fordult csak nála ez először.

A higéniára mindketten oda figyeltünk minden egyes aktus előtt. Csak most úgy látszik későn szólt ő is, hogy hanyagoljuk a dolgot 2-3 napig

2011. jún. 29. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!