Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Régebben nem voltam izzadós. De most akármilyen izzadásgátlót használok úgy leizzadok, h tiszta folt a pólom a hónaljamnál. Próbáltam már mindenfélét, nivea, rexona, old spice, próbáltam fehéret , kéket, sprayt mindent. Két éve jelentkezett ez h így izzadok. De nem leszek büdös meg semmi, csak nagyon zavaró h foltos, pedig nem vagyok hájas sem h ennyire izzadnom kéne. 22/F
2011. jún. 29. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
pihengess
2011. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig van oka,ha azt mondod két éve izzadsz jobban.Nem változtattál valamit az étkezésedben,életmódodban?Bár ez nem fog vígasztalni,ha valaki megfelelően izzad,azt jelenti,hogy a méreganyagok sikeresen távoznak a szervezetéből.Ha valaki nagyon izzad,szinte biztos,hogy magnézium hiánya van,és sótablettát,illetve sós vizet érdemes fogyasztani ilyenkor.(Nem is csak érdemes,fontos lenne!!!)
2011. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sulotio antisudorika, patikában tudod megvenni, kb 3-400 Ft körül van, 1 üveg 1évig is elég, a betegtájékoztatóban minden le van írva a használattal kapcsolatban.
2011. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,ne ajánlgassátok már ezt az antiförmedvényt,azért ilyen hatásos,mert jóval nagyobb dózis van benne az alumíniumból,mint a bolti deókban,amikről bebizonyították,hogy rákkeltők.Sőt,a tudósok nem értették,hogy a férfiaknál mért kezdett gyakoribbá válni a mellrák,ami addig inkább a nőknél fordult elő,és kiderült,hogy azóta ugrott meg a száma,mióta a férfiak elkezdtek jobban adni magukra,és alumíniumos deókkal kenni a hónaljukat.Az alumínium felszívódik a pórusokon keresztül.
2011. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!