Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkezdtem itthon gyúrni, de a...

Elkezdtem itthon gyúrni, de a fekvőtámaszok után nehézkesen tudom mozgatni a karom, és kicsit fura érzés van a két kezemben. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezdted, ez normális.
2009. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Izomláznak hívják.
2009. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, most kezdtem és komolyan akarok foklalkozni a testem felépítésével, csak egyenlőre eléggé lassan haladok mert egyenlőre még a fekvőtámaszoktól is fájnak az izmaim. Hogy kezdjem el?
2009. márc. 27. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


kezd olvasással, kezd itt!

2009. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is bemelegítés az alap aztán mehet a fekvőtámasz aztán pedig a nyújtás mert a nyújtás is nagyon fontos de az előző kollega már írta a linket ahol mindent eltudsz olvasni amit minden képen tegyél meg. De büszke vagyok rád hogy te nem nyár előtt 2 héttel akarsz elkezdeni gyúrni hogy nyárra jól nézz ki. Sok sikert és jó edzést. :)
2009. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket és a dicséretet is :)
2009. márc. 28. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is elolvasod a Body Builder portált, aztán szépen, okosan nyomod tovább. Bár jobban járnál egy edzőteremmel.


Mellesleg egy tipp: soha ne foglalkozz azzal, hogy például másnak kockásabb a hasa mint neked, mert attól csak visszarettensz.


Tipp2: saját magadat a tükörben mindig kevésbé látod izmosabbnak, mint ahogy egy külső szem látja.

2009. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A testépítésnek sok módja van, de a legtöbbhöz konditerembe kell járni, fizetni érte, vagy otthonra megvenni a drága felszerelést. Én sokkal inkább ajánlom a fegyencedzést, ami lényegében azért lett fegyencedzés, mert semmilyen eszköz nem kell hozzá, ahogyan a sitten sem kapsz semmit. Ez az edzés a saját testsúllyal való edzést támogatja. És én is ;)
2015. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!