Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik ejakuláció nélküli...

Létezik ejakuláció nélküli orgazmus?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2011. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2011. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen létezik.

2011. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze
2011. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt mi okozhatja? Férjemmel történt meg és azóta teljes pánikban van, hogy elromlott a műszer. Szeretném megnyugtatni, hogy semmi baja, előfordul ilyen. Csak érvem nincs hozzá, mert ennyire nem merültem el az andrológiában.
2011. júl. 13. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy a prosztata rossz irányba üríti az ondót, így ahelyett, hogy kilövellne, visszafele, a hugyhólyagba ürül. Ha így van, laborvizsgálat biztosan kimutatja, hogy túl sok apróság van a vizeletében.

Lehet, hogy nem egészen szakszerű magyarázat, de a jelenség létezik.

2011. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok orvos, a jelenség se mindennapos, kb évente egyszer előfordul. Én betudtam annak, hogy éppen olyan volt a lelkiállapota/fizikai paraméterek/időjárás, mifene és kicsit eltérően működött a teste.

Kórosnak akkor gondolnám, ha makacsul visszatérne a jelenség.

2011. júl. 15. 05:16
 8/8 anonim ***** válasza:
azt retrográd ejakulációnak nevezik, ami nem keverendő össze az ejakuláció nélküli orgazmussal
2011. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!