Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » üdv mindenkinek 14 éves...

üdv mindenkinek 14 éves vagyok. És ha áll a péniszem (18 cm) akkor nem tudom teljesen lehúzni a bőrt róla. Az orvos azt mondta nincs fitymaszűkületem. Mi lehet a baja? Nagyon kérek mindenkit hogy értelmes válaszokat adjon mert ez nekem nagyon fontos.

Figyelt kérdés
--
2011. júl. 12. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletem!

Amíg nem fáj, addig nincs gond. Ha nem bízol az orvosban, keress meg egy másikat is. Ha már ketten mindják, megnyugodhatsz.

2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és a töve vékonyabb a teteje felé pedig vastagabb.
2011. júl. 12. 23:14
 3/22 Defearon válasza:
100%
Vízben huzogasd minden nap fürdéskor. Lehet túl sok vér megy a makkba és azért van. Ezt miért nem mondtad az orvosnak? Vagy miért nem tesz ezelen semmit az orvos? Milyen orvos ez? Urológus? akkor valamit csak mondott...
2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

3 dolog van "ha még az orvos is hülye ehhez"

ha nem tudod lehúzni róla: szűkület

ha le tudod húzni de a makknál hátrébb nem megy (nekem is ez volt) akkor fityma fék rövidülés (rövid fék)

ha valamelyik oldalán "fent lent, balra jobbra" több bőr van pl ha teljesen hátrahúzod akk az egyik oldalt még "lazább, a másik feszesebb, akkor ez a 3. lehetőség fityma túltengés,

ha nem tudod hátrahúzni csak nehezen az az első 2 verzió, ha egyáltalán nem tudnád! az a fitymaszűkület

szerintem a féked rövid, nekem se engedte csak félig/teljesen néha a makkot előbújtatni merev állapotban,

én megműttettem "átvágták és kész, nem körülmetélés!", de am állítólag a sok/ erőteljesebb szeretkezéskor úgy is átszakadna, és járna egy kis vérzéssel,

hát én ettől megóvtam magam, 5 öltés (nagyon minik) és 2 hétig no sex, (se mással se magadnak!)

már jobban szuperáll (ez 2 éve volt)

19/F

2011. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell fájni, ha merev egy jó darabig. Ha nem fáj, nem kékül be, akkor nincs gond. Szerintem.
2011. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

De ha sokáig huzom akkor fáj.ne törödjek vele?

és meddig huzzam?

2011. júl. 12. 23:19
 7/22 anonim válasza:
100%
Keress meg egy szakembert, ha az megnyugtat (másik orvost). Ha ő is azt mondja, hogy semmi gond, akkor ne aggódj.
2011. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ha áll és lehuzom akkor sem megy le teljesen szoval azt akarom mondani hogy nem láccik teljesen a makk

jólenne ha valaki tenne fel kérdéseket erőől énmeg válaszolnék és eltudná mondani miabajom mert már kéne sex!:@@

2011. júl. 12. 23:25
 9/22 anonim válasza:
38%
14 évesen inkább örülnöd kéne, hogy van farkad, nem a szexen kéne járnia az agyadnak... helyette inkább ismerkedhetnél egy-két könyvvel, vagy pitbullal.
2011. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
és a műtét ingyen volt? utána nem fájt meg semmi?
2011. júl. 12. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!