Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlésen, hogy lehet...

Korai magömlésen, hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondta a leendő barátom, hogy ilyen problémával küzd. Félt, hogy majd nem akarok ezek után tőle semmit, de azért elmondta mielőtt komolyra fordultak volna a dolgok... Én kitartok mellette, és mondtam, hogy majd elmegyek vele orvoshoz is, stb. Viszont lehet valami más módon is segíteni ezen a dolgon? Normális válaszokat kérnék. Köszi szépen.
2011. júl. 19. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az orvos, a tanácson kívül semmit nem tud tenni, ebben a korban ez természetes. Aktus előtt verje ki többször, ezt tudom tanácsolni.
2011. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21 éves
2011. júl. 19. 09:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, fiatal még, pláne, ha még nemigen volt bnője.
2011. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell orvos, csak gyakorlás.
2011. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hungy ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy jelen esetben pontosan mit értünk a korai magömlés alatt. Ha ez azt jelenti, hogy az aktus első pár percében (netán az első percében) magömlése van a barátodnak, az ebben a korban nem olyan nagy baj. Vannak viszont olyanok, akik már a gondolattól, vagy vetkőzés közben "eldurrannak", ezzel már feltétlenül orvoshoz kell fordulni.


A tanácsaim arra az esetre, ha "normális" korai magömlése van a barátodnak:


1. Ápold le, mielőtt belefogtok a tényleges szexbe. Ezután pár perc elteltével ismét harcra kész lesz, de tovább fogja bírni.


2. Végezzen olyan gyakorlatokat, amikor az ánuszát hirtelen összehúzza, majd lassan kiengedi. Több hónap gyakorlás kell, de ezzel a gyakorlattal megtanulja visszatartani a magömlést. Épp úgy, ahogy kisbaba korunkban megtanuljuk visszatartani a pisilést. (Egyébként az orvosok is ezt a módszert javasolják)


3. Ha ezek sem segítenek, és biztosan kiderül, hogy pszichés alapon van korai magömlése (Mert mondjuk túl dögös vagy és nem bír magával), akkor bárhol be tud iratkozni pár relaxációs gyakorlat elsajátítására, ami biztosan segíteni fog.


4. Gyakoroljatok naponta, akár naponta többször is, és egyre jobban bele fogtok jönni mindketten, hogyan kell csinálni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2011. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szex előtt bemelegítésnek kézzel vagy orálisan elégítsd ki, de ne villámgyorsan, hanem lassan, fokozatosan, hogy minél jobban élvezze! Majd jöhet egy hosszú kényeztetés neked, hogy te is kellően ráhangolódj a dologra :) Gyakran váltsatok pózt, valamint, mikor ő érzi, hogy már mindjárt elmegy, akkor álljatok meg picit pihenni, majd folytassátok. Ez tuti beválik ;) Annyira, hogy később az első rész akár el is hagyható...:)
2011. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Éppen az imént írtam le hosszasan, mi a teendő, csak egy másik topikban. Nem kívánom újra leírni, inkább belinkelem... >:-T

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



"Hungy" am. nagyon okos dolgokat írt le, többek közt az ún. KEGEL-gyakorlatokon belüli PIROS LÁMPÁS-módszert is, és "loletta"'éval együtt abszolút használ6óak a tanácsok, mentek a zöld kezecskék a részemről. :-)


Azonban HA PSZICHÉS a probléma, (ezt kéne legelőször is kideríteni...,) és ezzel mindketten tisztában vagytok, AKKOR a helyetekben MÉG VÁRNÉK a kísérletezéssel, inkább az összebújást, a szeretet átadását helyezném előtérbe, esetleg nem feltétlenül az élvezetre hajtó petting-előjátékot bármiféle közösülés nélkül, mert egy nagyon gyakori ok sajna a "szeretetlenség". És ha ránézel a mai tinikre,... nem ezt látod zömmel?


Véleményem szerint először inkább fel kellene térképezni magát a problémát, ha az alapok pszichés, és CSAK UTÁNA javasolnám a gyakorlás elkezdését. Uis jelenleg tegyük fel, rossz szisztémát követtek (ami nem biztos, de tegyük fel). Ráturbóztók még arra, amit rosszul csináltok. Akkor a véleményed/véleményetek szerint ebből kisül7 vmi jó?


Ebben az esetben szaksegítségre le7 szükség, rengeteg beszélgetés mellett, és fel kell térképezni, azt is, hogy az eddigiekben mi ment rosszul!? Ha azt a likat/hiányt be tudnátok tömni nála akár egy nagy adag szeretettel, türelemmel és kitartással, -- visszahúzódónak képzelem az eddigi leírásod alapján őt -- akkor hatalmas előrelépést fogtok tudni tenni a megoldás érdekében.



Remélem, nem pszichés a baj. Ha mégis, akkor talán tudok segíteni a megoldásban.


Üdv: EE

2011. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 chuckyhawk ***** válasza:
100%

Nekem is volt!

Kényelmetlen.Egyetértek az előttem szólókkal.

Van még módszer ami beválik!:Ha érzi a párob hogy mindjárt elmegy szoritsa el kissé a péniszét közvetlen a makk alatt 3ujjal mint amikor pisilésnél foglya.Ez valamiért elfolytja az érzést!nálam ez vált be!

Nálam pszichés dolgok is voltak úgyhogy dupla kátyúba voltam!a pszichéset alkohollal oldottam meg.Eleinte kicsit többel aztán szép lassan egyre kevesebbel míg végül már nem kellett hozzá!kb fél év volt napi 1-2szex mellett!Ha nem szeretne ennyit inni akkor szerintem elég neki ha eleget bátoritod!A nő megértése és bátoritása mindennél többet jelent ilyenkor egy férfi számára!!!!!

2011. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!
2011. júl. 19. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:

"chuckyhawk"-nak is igaza van, aki a hozzászólása Középső részével bizonyította az ELSZORÍTÁSOS TECHNIKA (Squeeze-módszer) 6ékonyságát. A sok alkohol/sok tömény mindenesetre kerülendő, mert rossz hatással is le7 a potenciára. Szorongásoldónak viszont egy bizonyos mennyiség vs. alkoholtartalomig -- való igaz -- tökéletes.


Üdv: EE

2011. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!