Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen csak 8 cm a péniszem...

14 évesen csak 8 cm a péniszem! Tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom és hogy még fog nőni, de valamiért aggódom! Nem túl kicsi ez a méret? Többi adat lent.

Figyelt kérdés
Nyugalmi állapotban 3cm, erekció közben 8cm. Mellesleg annyira görbe, hogy úgy néz ki amikor feláll mintha nyugalmiba lenne, csak annyi különbséggel, hogy ugye kemény és egy centit eltávolodik a heréimtől. Vastagsága se nagy, kerülete 7 cm. Szerintem ez már nem normális. Van okom az aggódásra?
2011. júl. 21. 00:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Am 19 éves korig nő a pénisz, az már más kérdés, hogy milyen ütemben :P de sztem 14 éves korban nem olyan vészes :D ami késik az nem múlik :) fel a fejjel :) jah és egy jó tanács: ne teregesd ki a szennyesedet minden esetben, mert csak kiteszed magad számos tahónak, akik nem hajlandóak normális kérdést adni!
2011. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
*választ XD /bocsi, csak már 48 órázok :D/
2011. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

Na van olyan hogy vérpénisz ami azt jelenti lankadt állapotban igen kicsi ha feláll akkor meg többszörösére nöhet.pl. 3 cm egy felnőttnek és ha áll akkor meg 15 cm lesz belőlet.(mivel 14 éves vagy csak még fog nőni a péniszed,most még nem baj hogy nem túl nagy,lehet vérpéniszed van.)

Van a húspénisz ami azt jelenti hogy lankadtan is egész nagy és állva pár cm-t nő pl 10-12 cm lankadtan és +4 cm-t nő.


Az hogy most még nem nagy,és nem vastag az nem valami betegség,az bőven a normális határban van.Azzal nincs baj,a nagy fokú görbeségre nem tudok mit mondani,simán menj el a gyerekorvosodhoz egyedül és neki megmutathatod akár,ha ennyire zavar.

Mindenkinek kicsit görbe,így nem tudom nem te látod e rosszul,nem te túlzod el.

De nem is mindenkinek lesz nagy pénisze.

2011. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan kicsi ez,normális méret meg a legtöbb 13-14 évesnek nem is olyan nagy mint ahogy mondják,sokaknak még a tiédnél is kisebb többen is írták,vagy kb. 8-12 cm,ez tök normális,a tiéd kicsit később fog majd megnőni ilyen egyszerű.Valaki nálad kicsit idősebb és még sem nagy neki,nem mindenkinek lesz nagy.De van aki a te korodban meg még nem is szőrősődik,akkora mint egy kisgyerek az csak annyit jelent hogy későn érő,kicsit később fog fejlődni.

Nyugi fog az még nőni.

2011. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

én 18 vagyok és ~13 cm. és akkor? menjek ezért a folyónak?! xD


Ez legyen a legkisebb problémád. Fel a fejjel. :D

2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én azért megmutatnám dokinak
2011. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
hát azért 13 nem épp a legegészségesebb :D ezek szerint a kissrác nyugodtan hátradőlhet XD
2011. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem is akkora volt 13 éves koromban most 15 vagyok és 16,5 cm-s. Az nem baj ha görbe nekem is (felfele)

ettől vagyunk egyediek hogy mindenkinek más.

2012. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha szerencsés vagy akkor 12cm-s lesz felnőtt korodra.
2013. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
engem az a rész zavar hogy lefelé konyul amikor állnia kellene. mégiscsak nézesd meg orvossal
2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!