Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eldobható borotvát mennyi...

Eldobható borotvát mennyi ideig (v hány alkalommal) ajánlatos használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a nagy helyzet, hogy nincs pénzem 6-7 ezer forintos ,,fejcserélős" borotvákra, szóval csak az ilyen 800-1000 ftos eldobhatók maradnak.

Egyelőre nincs még valami erős szőrzet az arcomon, de 2 nap után már látszik, szóval le is szoktam húzni, csak nem tudom mennyire tartós 1 eldobható borotva... (főleg a pattanásaim miatt kérdezem, mert sajnos nagyon sok van és néha át is kell mennem rajtuk a borotvával, és nem szeretném ha ez miatt még több lenne...)


Még nincs nagy tapasztalatom a borotválkozás terén szóval ha valaki szerint valamit a fenti leírás alapján rosszul csinálnék, annak szívesen várom a tanácsait ezzel kapcsolatban!


Köszi előre 15/F.


2011. júl. 24. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kb addig szoktam használni míg a síkosított rész el nem kopik (általában hamarabb kopik mint a penge).

Ha rendesen tisztán tartod akkor sokáig jók. Én kb 4-6 db-ot használok el egy évben (wilkinson). Még nem volt vele gondom. Meglepően sokáig bírják, bár elég spórolósan bánok velük.

21/L

2011. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

15 évesen már borotválkozni? ez nem lett volna tanácsos, de igaza van az előttem kommentelő lánynak, ha szépen rendben és tisztán tartod az eldobható borotvákat elég sokáig kihúzzák...a pattanásaidat nyomd ki ha megvannak érve, menj el kozmetikushoz, vagy akár kérd meg anyukádat hogy gőzöljön meg és nyomkodja ki neked... de mivel pont ott van a pattanás ahol a borotvát akarod húzni, sajnos nem lehet arrébb tenni a pattanást, ezért legyél annál a résznél kicsit óvatosabb, ne nyomd rá túlzottan a borotvát, nehogy felsértsd a bőröd..

Ha sok pattanásod van, ajánlok tonikos bőrtisztítót, bőrradírt és egyéb bőrtisztítókat, illetve pattanáskezelőket...nem ciki ha ilyet használsz, mindenkinek adni a kell az arca egészségére (:

az arcodat minden reggel és este mosd meg jó alaposan (: ez is segíthet a pattanásaid eltüntetésében/illetve létszámuk csökkentésében. Egy kis csipet élesztőt is ehetsz reggelente (:

remélem hasznos volt amit írtam

16/L

2011. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!