Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolaorvosnál/sorozásnál...

Iskolaorvosnál/sorozásnál miért fél a legtöbb fiú, h. megnézik a farkát? Ill. most félnétek-e?

Figyelt kérdés
A félés elég rossz szó, de jobbat nem találtam.
2009. ápr. 5. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

épp nemrég írtam ki egy hasonló kérdést, mert ép ésszel felfogni nem tudom h azonos neműek egymás közt mitől is félnek annyira, mert jött egy olyan kiírás, amelyre sok hozzászólás érkezett fiúktól, hogy micsoda egy dolog és az ő fitymáját biztos nem fogja az orvos húzogatni más fiúk előtt és stb. én furcsának tartom ezt a nagy szemérmes hozzáállást, de látod a mai tizenévesek jó részének ez probléma. Na azért vannak vagányabb srácok is,akik azt válaszolták h ők aztán letolják bárki előtt és abszolút nem érdekli őket, sőt volt egy aranyos válasz, h a 12-es srác kész örömmel ment be a fiatal dokinőhöz :)

de igen sok elszomorító válasz érkezett, és én magam se értettem h vajon akkor ezek a fiúk nem is mernek közösen tusolni? csak egy egyszerű példa ....

2011. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem félnek,hanem nem akarják akárki előtt elővenni,nem akarják hogy mások előtt vizsgálgassák őket,azért az hogy valaki letusol egy másik fiú/férfi előtt az tök más,mint hogy a másik előtt elkezdik húzkodni,fogdosni a golyókat,szétnyitni a húgycső nyilást.Az orvosi vizsgálatnál intimitást kell teremteni,ott nincs helye másnak.
2011. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
Basszus,azért egy tusolást ne keverj a másik előtti vizsgálattal,nem érted a lényeget,féreértelmezed.Az hogy ott húzkodja másik előtt,majdnem olyan mintha hokiznod kellene más előtt.Ez nem vagányság..
2011. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Igazad van, nem értem a lényeget, bár a vagány srácokat továbbra is szimpatikusabbnak tartom.
2011. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

Mitől vagyány valaki,ez elég nehéz kérdés?Szerintem attól hogy bárki előtt elővenné,nemtől függetlenül,az nem vagányság.

Az a baj a két témát összekevered!

Tudod hányan kamukálnak az interneten,az unokaöccsém is olyanokat kamuzott,és tetszet ha valaki dícsérte.Honnan tudod aki ide ír,mennyi az igaz belőle.Nekem is írt be az unokatesóm nemivizsgálattal,aztán amikor adták a lovat,hogy milyen férfias bátorság,ami hülyeség,(nem ettől lesz valaki férfi)akkor odakamuzta elmegy meg ilyenek,aztán nem is volt vizsgálat semmisem.Csak érdekelte a téma.Azt hiszed lenyom itt egy kiskölyök valami dumát,hogy alíg várja egy nő a vizsgálat alatt pl legalalább megfogja,ez duma csak,ott meg zsugorodik,egy általános iskolásnál főleg.Nem kell mindent bevenni.Nálam is az öcskös lebukkot és olvasgattam miket írogattak a haverjával.Hol ellenezték,hol meg nem,és röhögcséltek.Dumáltam velünk nem játék.De vannak sokan ilyenek is.

2011. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Lényeg nem félelemről van szó.És a 2 dolgot ne keverjük,orvosi vizsgálatnak privát dolognak kellene lennie,a tusolás meg megint más.
2011. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
héé, ezt a sok mindent honnan szeded? mert én ilyesmit nem mondtam !!! vagy ha az én unokaöcsémre gondolsz, ő meg nagyon is valós
2011. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!