Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 évesen nem gond ha beadom...

17 évesen nem gond ha beadom az orvosnak hogy alkohol miatt változik a vizeletem színe?

Figyelt kérdés
mármint törvénybe ütközik hogy igyak. nem lesz baj?
2011. júl. 25. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"beadom az orvosnak"

mert egyébként mitől változik?:)

Senkit ne nézz hülyének az életben, főleg ne egy orvost.

2011. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát ha beadod neki, hogy azért jön zöld vizelet, mert tegnap este ittál pár felest akkor Én gratulálni fogok, az orvos meg beutal egy pszichológushoz...


Amúgy meg, milyen színű? Senkinek sem ugyanolyan mindig, de általában az átlátszó és a sárga között van.

2011. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az orvos ilyen esetben(egyébként is bizonyos időközönként) elküldhet(sőt a lelkiismeretes háziorvos időről időre el is küld min.évente egyszer) egy vér és vizeletvizsgálatra.(labor)


Namármost a laboron úgyis kiderül,mitől változik,szóval felesleges hülyíteni a dokit,meg szédíteni ál-információkkal,kamudolgokkal.

2011. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az orvos "szemre" szinte semmit nem tud diagnosztizálni egy vizeletmintából. Tehát tök mindegy, hogy "beadsz-e" neki valamit, vagy sem. A vizsgálat érdemi részét a laborban végzik, ahol viszont csak a pisidre kiváncsiak. Sem te, sem a meséd nem érdekli őket.
2011. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem mese. bocs hogy félreérthetően fogalmaztam. észrevettem mikor buliba kicsit piálok, elmegyek wcre és az elkövetkezendő 1-2 napban barnásabbat hugyozok. aztán utána megin normális
2011. júl. 25. 19:36
 6/17 anonim ***** válasza:

de miért kell azt mondani hoyg piáláskor,mond azt hoyg néha a vizeletem sötétebb színű.

amúgy lehet hogy van baci a vizeletedben ,urulógiára kellene menned ott egyből kiderülne

2011. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hehe. de most már nincs semmi színelváltozás csak akkor ha piálok. nem hiszem hogy érdemes lenne hazudnom vagy igen?

léci válaszoljatok

2011. júl. 25. 20:09
 8/17 sine.lacrimna ***** válasza:
nem érdemes hazudni az orvosnak, magának árt vele az ember.
2011. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de még nem múltam el 18 az a para. remélem jó fej lesz
2011. júl. 25. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Az orvos, az orvos, nem fogyasztóvédelmi ellenőr, és nem az apád. Azt hiszem, az orvosok többsége látott, és tapasztalt már meghökkentőbb dolgokat is annál, mint hogy egy 17 éves néha iszik. A vizeletednek egyébként valószínűleg azért változik meg, mert a májad "dolgozik" a méregtelenítésen, és a végterméknek valahol távoznia kell.

Nem az ütközik törvénybe, hogy te iszol, mert az a magánügyed. Az szabályellenes, ha egy boltban vagy kocsmában kiszolgálnak téged alkohollal, vagy cigarettával. De nyugi, ez az orvost kurv@ára nem fogja érdekelni.

2011. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!