Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyomásra fájdalmat érzek a...

Nyomásra fájdalmat érzek a jobb herémben, mitől lehet?

Figyelt kérdés
van okom aggodalomra? ha megnyomom körbe nem mindig de néha 1 kis alhasi fájdalmat érzek és nem rég óta tart kb 1-2 órája van. lehet ez attól h a takaró nyomta meg d.u. vagy esetleg h a munkám miatt szinte egész nap ülök??17/f természetesen
2011. júl. 25. 21:55
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést pontatlan a kérdésem. nem a herémben érzem hanem ha ott nyomom akkor érzem az alhasamban
2011. júl. 25. 21:59
 2/4 anonim válasza:
szerintem be van gyulladva. nekem is pont ugyanaz volt csak nekem a balheém. menny el dokihoz,(ott ultrahang, hugyvizsgálat stb..) felír egy kenőcsöt és ha fáj akk bekened és elmúlik.
2011. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fúú de én nagyon félek az ilyenektül, am azóta h ezt ki írtam azóta enyhült.

gonodltam arra h mostanság keveset mozgok és sokat ülök és megnoymta v én nem tom és körbe szoktam tapogatni meg is szoktam nyomogatni és már csak akor érzem

2011. júl. 27. 23:01
 4/4 A kérdező kommentje:
am kössz a választ :)
2011. júl. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!