Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kevés tesztoszteron?

Kevés tesztoszteron?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami férfias. Puhány és nyeszlett vagyok, világ életemben az is voltam. Sovány vagyok, vállam nincs és nem is vagyok nagyon szőrös. Kicsi a kezem is, egyszóval enyhén feminím beütésem van. Az a mázli, hogy a nőket szeretemXD viszont nem érzem magam macsónak, kevésbé izgatnak fel az olyan dolgok mint a kocsik, vagy gyúrás stb. Ezt okozhatja alacsony tesztoszteron szint?

21 f


2011. júl. 27. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a tesztoszteron miatt érdekelné a férfiakat az autó :)

Fura, mert ahogy én látom egyre több az ilyen feminin srác (nem írom, hogy férfi, mert ez semmiképp sem férfias). Lehet, hogy nem ártana kicsit sportolnod, nem azt mondom, hogy gyúrd ki magad hatalmasra, csak annyira, hogy egy nő ne érezze magát tramplinak melletted :)

2011. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de én UTÁLOM! Szeretnék egy kicsit férfiasabb lenni.
2011. júl. 28. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el vérvételre és nézesd meg a tesztoszteron szintedet!

Amúgy az alkatodat a sport formálja nem a tesztoszteron, az legfeljebb gyorsítja az izomnövekedést, de aki nem edz és nem sportol annak akkor is kicsi lesz a válla, a háta, meg a karja, ha amúgy nagyon magas tesztoszteron szintje van.

Az, hogy érdekelnek-e az autók vagy sem, szintén nem tesztoszteronfüggő. Valakit már kisgyerekkorban érdekel amikor még a tesztoszteronszint a kisfiúkban meg a kislányokban közel azonos. Valakit meg felnőttként sem érdekel. Nincs ezzel semmi gond. Amúgy ha kórosan alacsony lenne a tesztoszteron szinted akkor erekciós zavaraid lennének, az viszont nem írtad, hogy lenne.

2012. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!