Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet parafimózis? Mit tegyek?

Lehet parafimózis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt egy részleges körülmetélés műtétem. Még aznap éjszaka valószínűleg merevedés miatt visszacsúszott a maradék fityma a makk mögé (ahol már eddig is dagadt volt, a frenulum átvágása, stb. miatt), és nem ment vissza. A csütörtöki kontrollon nagy fájdalmak közt az urológus visszatette a bőrt, azt mondta nem fontos, de neki így 'szimpatiusabb'. Még aznap éjszaka visszacsúszott a bőr. Ma reggel már nem csinálta meg a visszahúzást, viszont azt mondta hogy otthon próbáljam meg. Akárhogy próbálom, nem megy vissza. Mit tegyek? Így is be fog gyógyulni?
2011. júl. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Max teljesen körül leszel metélve.
2011. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért a teljes körülmetélést én nem engedném a helyedben... nekem megcsinálták és nagyon para...

Azért az nem jó, ha elfojtja az ereket egy beszűkült bőrrész, erre azért vigyázz, mert ha elszorul, tönkremehet a makk, elhalhat

2011. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet ezzel a parafimózissal? Hogy gyógyulsz? Én is műtét előtt állok, de ha részleges metélésnél is ilyen veszélyek vannak...hát nem is tudom. Nagyon sz*r egy helyzet ez. Sikerült a parafimózist magad is helyrerakni, vagy komolyabb lett a dolog?
2011. aug. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Műtét előtt, utolsó? Ugye nem akarják az egészet levágni? (Nagyon ne akard)
2011. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék hogyan gyógyulsz kedves kérdező. Ha erre jársz megoszthatnád.
2011. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszahuzom, de mindig lecsuszik 10 percen belul. Azon kivul nem kenyelmetlen, nem faj, es semmi gond nincs vele.
2011. aug. 23. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:

A normális, főleg még az elején, hogy visszamegy. Legyél kitartó

És kerüld a körülmetélést, ha jót akarsz

2011. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!