Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek kicsi veseköve van,...

Akinek kicsi veseköve van, mit ajánlott a doki?

Figyelt kérdés

Férjemnél tegnap reggel 2 kicsi követ állapítottak meg.De mióta hazajött a kórházból,szinte folyamatosan fekszik,alig iszik valamennyit,enni egyáltalán nem eszik csak a gyógyszereket.....sehogy nem tudom rávenni az evésre mert hányingere van.

Akinek volt vagy van veseköve írja már le légyszíves,hogy mit csinál,egész nap mit eszik...stb

Én tiszába vagyok vele mit kell csinálnia (nekem is volt kövem régebben),de meg se hallja amit mondok neki.


2011. júl. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy nem eszik az egy dolog, de ilyenkor nagyon sok folyadékot kellene innia, mert csak igy tud a kő távozni.
2011. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hányingere akkor gondolom görcsöl,ami jót jelent,mert megindult a kő. Sokat kell inni és kijön. (kb 5 liter naponta vagy több.) Másnap este kijött az egyik.
2011. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 1-2 kortyot iszik félóránként...az semmi...Azt mondja ha többet inna rögtön hányná.
2011. júl. 31. 18:23
 4/4 anonim válasza:
Amikor elindult a kövem nem ettem egésznap semmit, mert egyből kihánytam. Én másnap belázasodtam és be kellett feküdnöm. Mondjuk nekem elég nagy volt a kövem azt mondták, szóval az magától nem jött volna ki. Egyébként ilyenkor sok folyadékot kell inni.
2011. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!