Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csak éjszakai magömlésem...

Miért csak éjszakai magömlésem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves vagyok, 12 éves koromtól végeznék önkielégítést, de csak éjszakai magömlésem van, próbáltam már pórnóval, ujsággal, képpel, de sehogyan nem sikerül, csak éjszaka véletlen. Eddig azt hittem, hogy ez nem probléma de sztem az (Szűy vok még)
2011. aug. 1. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég fura... Szóval ha rejszolsz semmi eredménye?
2011. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyszeruen sztem nem tudok ellazulni, vagy nem tom
2011. aug. 1. 11:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet azert mert csak sima vizzel tisztitom???
2011. aug. 1. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A sósav használni szokott ilyen helyzetben... Pár cseppet önts a végére és masszírozd el rajta... Utána sem fog felállni de legalább leég rólad... :) xD
2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De feláll, nem azzal van a gond, hanem nem tudok elmenni
2011. aug. 1. 14:14
 6/9 anonim válasza:
meddig szoktad csinálni?
2011. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Problémának probléma.

Milyen technikát alkalmazol?

Adottak-e a nyugodt körülmények?

Az agyadat használod-e? (Az ember legfontosabb erőgén zónája) A képek csak segédeszközök, a legjobb ha el tudsz képzelni valamit, amiben elmerülsz.

Lehet, hogy megpróbálhatnál 19-re lapot húzni, és csajjal próbálni.

Ha nem megy, akkor pedig valami szakembert keresni.

2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emberek! Ez kamu kérdés... Hát milyen kérdés az hogy "Lehet hogy az a baj hogy sima vízzel tisztítom?" Erre írtam hogy akkor önts rá sósavat...
2011. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most az a baj hogy nem is élvezel vagy hogy élvezel de sperma nélkül?Am ez furcsa mert ha este magömlésed van akkor napközben is kéne jönnie amikor vered.Szóval ha rendesen van verés közben orgazmusod akkor jönnie kell valaminek, szóval nincs orgazmusod, a legerőteljesebb orgazmust prosztatamasszázzsal lehet elérni, olvass utána, ha ezzel nem spriccelsz akkor semmitől.
2011. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!