Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet a fiúk nemi...

Hogyan lehet a fiúk nemi szervén kimutatni a candida gombát?

Figyelt kérdés
arra a gombára gondolok amitől a lányok kapnak hüvelyhombát párjuk által. azt ki lehet mutatni vagy csak onnan tudja az ember hogy rajta van a nemi szertvén hogy párja sokszor elkapja (és lehet hogy tőle)
2009. ápr. 8. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én nem hittem volna, hogy a péniszen ki lehet mutatni a candidát.

De ez biztos?

Most már engem is érdekel.

2009. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én is azt szeretném tudni ki lehet-e mutatni? :) Mert ott is megtelepedhet és tünetmentes. És csak abból lehet gyanakodni a fertőzésre hogy a partner sokszor fertőződik meg, na de vajon attól hogy a párján van, vagy egyéb okok miatt?(mert akkor mindenképpen valami komolyabb vizsgálat kellene) meg a fiút sem jó feleslegesen kezelni :)
2009. ápr. 9. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah, hogy Te lány vagy?

Mármint a cikk kérdezője.

Én fiú vagyok, egyszer voltam egy ilyen vizsgálaton, de az abból állt, hogy egy elektromos tű, ami nem volt tű, csak annak mondták, érintgették az ujjhegyemhez, ami egy műszerhez volt kötve.

Bár meglepődött a hölgy, hogy mit keresek ott, mert Nekem azt mondta, hogy a Candida női betegség.

A mai napig nem értem.

Szóval megnéztek mindenre, amire lehetett és meglepő választ kaptam. A Lenor öblítőre például allergiás vagyok, na meg a puffasztó ételekre.

Lenor mi?

Ez komoly.

2009. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!