Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Apró kiütések...

Mit tegyek? Apró kiütések vannak a péniszemen.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. A péniszemen apró kis kiütések jelentek meg. Nem pirosak, bőrszínűek, és nem is fájnak vagy viszketnek semmi. A makkom alján pedig pici kis kiütések vannak, mintha megreszelték volna. Tudom ez furcsán hangzik de nem valami vicces az én helyzetemben. Amúgy igen végzek önkielégítést és minden nap mosom is. De nem fáj vagy semmi irritáló, de ez valami betegség? Léci segítsetek.
2011. aug. 2. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sejtburjánzás. Természetes dolog.
2011. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát nem kell félnem? Ez így természetes? Hát nagyon remélem hogy igazad van. Köszönöm a válaszodat.
2011. aug. 2. 15:28
 3/6 A kérdező kommentje:
még mások is írjanak azért ha hozzá tudnak szólni léci.
2011. aug. 2. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fehérek a makk alatt azok a szarok, akkor nincs baj. Ha sárga vagy piros akkor fordulj orvoshoz. Amúgy meg nem tudom mikor múlnak el.
2011. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
onyan színű mint a makk.
2011. aug. 4. 20:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban megnéztem és fehérek. akkor a válaszok alapján remélem nincs baj. köszönöm szépen.
2011. aug. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!