Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heren rugtak, betegsegek?

Heren rugtak, betegsegek?

Figyelt kérdés
Gyerekoromba heren rugtak, jatekbol kb 8eves lehetem de az egyik herem megdagadt jo nagyra kb 2x akkorara. Erofeszitesnel megdagadt, maskor normalis alapotba volt. Akkoriba az orvos azt mondta hogy kinovom, igy is lett mert kb 10-12 eves koromtol nem dagad meg, de neha lehet hogy idovaltozaskor de nagyonenyhen nyilalna. Nagyon enyhen , lehet hogy meg ilyenkor az agy is reasegit mert olyankor mindig ellenorzom, hogy valami vane, de olyankor jobban figyelek es lehet az agy is besegit az agodalomba. Herecsavaron is gondolkodtam, de az elvileg nagyon faj es nem latok a herezacskon szinelvatozast. Pedig azt lvastam hogy ilyenkor van. Valami tipp, kell agodnom most hogy 18 elmultam?
2011. aug. 4. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy aggódni kellene, de menj el lecsekkoltatni magad
2011. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyira kell aggódnod, mint másnak. Például a hererák összefüggése a traumákkal nem bizonyított.
2011. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell aggódnod, csak arra ügyelj késöbbiekben ne legyen lelki vonzata a dolognak mert az befolyásolhatja a nemi életedet. Viszgáltasd meg magad és spongyát rá ha minden rendben van.
2011. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!