Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha 14 évesen uszodába...

Ciki ha 14 évesen uszodába megyek és zuhanyzáskor feláll? Ciki ha bugyit hordok (fecskét)? Fiú vok

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az alsónadrág

aminek szára van az a boxeralsó

2011. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Már nem annyira divat a fecske,de van aki még hordja,ha neked ez kényelmes hord nyugotan,de jobb ha ilyen boxer szerű úszogatyát,vagy rövid nadrágot hordasz,ami úszósortként is funkciónál most ez a kettő a divat.De jobb ha alsódat magadon tartva zuhanyzol le.14 évesen meg már nem vagy kisgyerek,nem tudok arra mit mondani hogy cukinak tart a bátyád,szerintem annyi hogy szeret,csak féreérthető szóhasználatot alkalmazott erre.Nem kell mindjárt rosszra gondolni.
2011. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

persze, majmoljuk a hülye amcsikat ebben is



ha feláll a farkad a zuhanyozóban akkor nincs semmi

majd lelenkad

14-15 évesen sokszor magától is feláűll, mitől lenne ez ciki

azt jelenti, férfi vagy

még b*zinak sem fognak emiatt gondolni

2011. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
de mint már előttem i smondták maszturbálj és nem fog felállni annyira amúgy szoktál maszturbálni?
2011. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

majd belehaltam a röhögésbe xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


"szted amúgy a bátyám cuki-nak tart ,ha megtudja hogy alsógatyát (bugyit) hordok vagy inkább kicikizik???"

2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálam mindig tesi órán állt. Vagy a lányokra,vagy a torna tanár !Nőre! nem férfira:D Én olyan cikinek tartottam,pedig egyáltalán nem volt az! Főleg,hogy a torna tanárnő még mosolygott is,amikor észre vette,hogy áll a répám! :D Minden reggel,mielőtt suliban mentem,és amikor tesi óra volt, gyorsan reggel kicsaptam a kobrámat. Csak az igazán ciki az volt,amikor pont a torna ruhába vertem bele,és aznap tesi órán azt vettem fel,és abban tornáztam. XD! Még szaga is volt,de nagyon! Kint voltunk,a suli elött futottunk,és egy tacskó kutya elkezdte nyalogatni,és Én azt mondtam,hogy olajos hal csöppent rá.
2014. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!