Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy 13-évesen...

Az normális hogy 13-évesen nemtudom felhúzni a péniszen a bőrt amikor feláll? (fáj. ) (azért mert vékony a bőr? )

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
Fitymaszűkületed van. El kell menned urulógushoz, valószínűleg egy aprócska műtétet fog javasolni.
2011. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

próbáld meg kádban ülve, vízben, vagy használj vmilyen síkosító krémet (pl. testápoló), akkor sem tudod hátra húzni a makkról a fitymádat? (ha nem is teljesen a perem mögé, de valamennyire - egyébként első körben nem is ajánlom a perem mögé, mert ha odaszorul, akkor nem tud a makkból a vér visszafolyni, ödéma alakul ki és akkor tényleg orvos


mivel 13 éves vagy még bőven nő, ha szorgosan tágíthatod lehet, hogy elkerülheted a műtétet


ha ez nem megoldás, akkor meg kérj szimpla bemetszést, egyes orvosok lustaságból inkább teljesen metélnek, ezt ne fogadd el, van hogy a körülmetélés nem sikerül igazán, és akkor már nem nő vissza a fitymád amit levágtak

2011. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de egy ideig felmegy te tovább már szorul és fáj. de ha nem merev akkor felmegy rendesen.
2011. aug. 8. 13:13
 4/16 csirkefoo123 válasza:
88%

Nyugi!

én is pont ebben ha helyzetben voltam most meg már vígan recskázok.

Cak annyit csináltam hogy kádban ülőhelyzetben forró vízben tornáztattam az öcsköst. 1 hétig.

és a vízben mikor áll próbálgasd egyre tovább és tovább húzni de csak megfontoltan ;)

2011. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
14:52...forró vízben gratulálok!!! az tesz jót csak igazán a heréknek!!
2011. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

ma 17:23


nem lesz semmi baja a heréinek, max egy ideig nem lesz termékeny, az ő esetében ez meg nem olyan nagy baj

2011. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
most akkor nem kell urológushoz fordulnom? nem szeretném ha valami bajom lenne. :S
2011. aug. 8. 20:44
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

még nem


tágitgasd fél évig

ha nem érsz el semmi eredményt akkor menj orvoshoz


vagy irj mail-t az elözőnek akinek hasonló gondja volt, beszéld meg vele ő mit csinált

2011. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hogyan tágítsam?
2011. aug. 9. 09:09
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

ahogy csirke írta


írj neki mail-t


neki gyakorlati tapasztalata van ezen a téren

2011. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!