Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanások a fenekemen. Miért?

Pattanások a fenekemen. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy olyan problémám, hogy a fenekem teljesen ki van pattogva. Nagyon csúnya és a barátnőm sem nagyon szereti az együttlét során. Tény, hogy sokat ülök a munkámból kifolyólag, mert számítógéppel dolgozom. Talán közrejátszhat az alsóneműim anyaga is, vagy csak, a nem megfelelő táplálkozás. Aki jártas a témában, illetve ugyanilyen problémája van, az kérem segítsen!
2011. aug. 8. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet a fürdőkád? tegyél törölközőt magad alá, ha fürödsz..

persze a műszálas alsó is rossz..

vegyél kamillás szappant a dm.-be 150ft- kb..

ennyit tudok tanácsolni

2011. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírtál mindent, ami miatt kipattoghat a feneked. Változtatni kéne inkább.
2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A sok ülés miatt lehet, nekem is sajnos ilyen, befülled és kipattogzik. Egyik ismerős javasolta, hogy használjak alsol kenőcsöt, majd megpróbálom.
2011. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha sokat ülsz, akkor gondolom a sejhajod odaizzad a székhez, és attól jönnek ki - egy rossz minőségű alsó csak ront a helyzeten.

Persze a táplálkozás is felelős érte, de hogy pont ott jönnek ki, azt inkább az izzadás okozza.

Szerintem olyan cuccokat használj rá, amit pattanásos arcbőrre is szokás.

2011. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindent leírtál ,de még egyet meg említenék. Ha a WC uloke is picit vizes vagy valami akkor is ´bepállhat´ és kipattog
2011. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolso előtti. énis ezt csináltam és bevált!!!!!!!!!!
2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mármint az előttem előtti
2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!