Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Miért van ez?

Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sok másik fiú péniszét látom, és az enyémmel baj van,mert nagyon,de nagyon összezsugorodik és kellemetlenné tesz rettenetesen,kerülöm,hogy lássanak,ha meg vállalom,nagyon elkeseredek és össze vagyok zuhanva.Lehet ez idegi alap,vagy mi lehet?Olyan kis nyominak érzem magam tőle.
2011. aug. 11. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás:


Ne nézegesd mások farkát, és ne foglalkozz a sajátod méretével!


Ha 20 év alatt vagy akkor még fog nőni eleget.

2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:
100%

Én ugyan nőnemű vagyok, de hidd el, nem a méret a lényeg. Ha nyugalmi állapotában nem számottevő a mérete, akkor sincs semmi baj. Aktuális helyzetben biztos alaposan megnő.

Emiatt igazán felesleges nyominak éreznek magad, mert nem vagy az. És higgyétek már el végre ti buta férfiak, hogy nekünk nőknek sokkal fontosabb egy jólelkű, megbízható férfi, mint egy ostoba szamár, akinek viszont akkora a férfiassága, mint egy lónak.

Az, hogy nyugalomban mekkora a kukid, TÖK MINDEGY!!!!!!!!!!

Az a fontos, hogy emberileg milyen vagy.

2011. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!