Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem nagyon nagy a baj....

Azt hiszem nagyon nagy a baj. Hogy tudnám eltüntetni ezeket a makkomról?

Figyelt kérdés

Makkomon egy nagyobb és egy kisebb anyajegy van ( azt hiszem az ) és barna foltok.

Nem volt szexuális kapcsolat még ( éppen ez miatt..)

úgyhogy nem tudtam elkapni semmit.

Voltam bőrgyógyásznál. Ő felírt fehérítőt de nem használt

semmit. Kipróbáltam egy másik fehérítőkrémet is, ( Ilcsi néni kozmetikum ) ez se használt.

Félek, hogy ezt nem lehet...már teljesen depressziós lettem ez miatt.

Másnak is van ilyen problémája ?

Hogy tudnám eltüntetni ezeket a makkomról ?


2011. aug. 11. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ennyit stresszelned miatta. Rajtam is rengeteg anyajegy van, de tényleg rengeteg. Egy ideig én is nagyon szégyelltem, de aztán megpróbáltam elengedni magam és rögtön találtam is valakit akinek így is tökéletes vagyok.

Persze ha van rá mód nem azt mondom hogy ne szedesd le, csak hogy ne parázz ezen ennyire.

22/L

2011. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha valaki tényleg szeretni fog, az fogja a legkevésbé érdekelni, sőt szerintem tetszeni is fog neki. Ezen nem kéne aggódnod.
2011. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is van a golyómon anyajegy...én igazánól nem foglalkozom velük. mindenkinek vannak.
2011. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, de buta vagy! Felejtsd már el azokat a foltokat! Aki szeret, az a foltjaiddal együtt szeret. Hangsúlyozom, a foltjaiddal együtt, és nem csak elfogadja, szeretni is fogja őket! No és?

Én is a páromban pont azokat a fogakat szeretem a legjobban, amik neki sokáig gondot okoztak, miért állnak úgy, ahogy. Nekem ugyan ezt nem mondta, hogy zavarja, és én már akkor szerettem a fogait. Nem elfogadtam a fogait, hiszen nem tudtam, hogy ez probléma neki, hanem SZERETTEM a fogait!


Aki téged szeret, annak nem a gatyád húzod le először, hanem a szemedbe néz, a kezed fogja, beszélget veled, a kisugárzásod vonzza testileg-lelkileg. Majd csak ha ezek mind passzolnak, akkor szeretkeztek, normális esetben. Hogy gondolhatod egy kedves és értelmes lányról, hogy néhány folt megváltoztatná az irántad érzett szeretetét?


Fogd fel úgy, hogy ezek a te különlegességeid, szép vagy vele, ne szégyelld!

2011. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!