Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy nap hányszor mossátok meg...

Egy nap hányszor mossátok meg a makkotokat? fürdés, zuhanyon kívül hol? Mosdóban csap alatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0-1x
2011. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
0-szor.
2011. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagyok, de tudom hogy a párom napi 1-szer intézi el a napi fürdés keretében. Nem kell túl bonyolítani, de ápolatlan se legyen, betegség forrása lehet például.
2011. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom napi egyszer, a zuhanyozás közben szokta, plusz aktus után megtörli babapopsi kendővel. :)
2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

12,58-as vagyok ismét.

Ha szeretkezés van, utána sem csak letörli hanem mosdóban csap alatt tusfürdővel "megfürdeti a jancsit". :D

2011. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fürdés közben meg szex, meg matyi után :D
2011. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg csöpögő f*sszal kirohanni mosakodni elég kiábrándító
2011. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Reggel és este minimum. Aktus vagy maszti után meg alap.

Reggel csap alatt alaposan tusfürdővel, este zuhany alatt/fürdés közben ucsak tusfürdővel, alaposan átmorzsolva a fityma belső ill. a makk teljes felszínét nem kihagyva az ágyék egészét sem mind2 oldalt.


Csövi közben hátul van a fityma, utána ált. alaposan megtörlöm és megintcsak átmorzsolom a WC-papírral a cuccost, így célozni is könnyebb,... bár én ált. a legtöbbször szaggatva csinálom, szándékosan, (megelőzvén a korai magömlést).


Üdv: EE

2011. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

aktus előtt senki? pl reggeli fürdés után estére, azért lesz egy kis bukéja a cuccosnak, az még nem taszító, pl ha orálra kerülne sor, akár spontán, nem betervezve?

egyébként én fürdés nélkül max vízzel átmosom, pl esti fogmosás meg fityma hátra és öblítés kombó, de tapasztalatom szerint mindig van egy kis lepedék..

2011. aug. 12. 21:13
 10/10 A kérdező kommentje:
jahh és köszönöm a válaszokat, a lányokét is..:)
2011. aug. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!