Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskót hogy lehet...

A herezacskót hogy lehet fájdalommentesen leborotválni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat..
2011. aug. 13. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán borotvával.

Én elektromosat használtam hajra is jó év van kisebb feje az ilyen helyekre, valamint még kisebb orr+fülszőr nyírásra.

2011. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a borotvalas mitol faj?Ha faj akkor mar darabolod magad.Nem ertem a kerdest...
2011. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahha értem...köszönöm az értelmes választ :)
2011. aug. 13. 14:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Például ha gyantázod, gondolom az neked se kényelmes
2011. aug. 13. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kotoszkodes de a gyantazas nem borotvalas.Sose mertem meg megprobalni a gyantazast.A honom aljat gyantaztatom.Nem szeretnem azt erezni a golyoimon is :) Borotvalni meg egyszeru.Csak meg kell szokni a "borostat" :D de megszokod es egy ido utan nem szur...
2011. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát azt sehogy, esetleg a szőrt a felületéről...
2011. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát a herezacskóhoz mindenképp szőrtelenítő krémet ajánlanék. Nem kapja be a bőrt, mint a hajnyíró és össze-vissza se szabdalod magad vele.
2011. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Háát, én szokásaim afelé nyúlnak, hogy fogok egy ollót, és óvatosan levágosgatom őket :D

12/F

2011. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!