Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő alatt gyógyul be a...

Mennyi idő alatt gyógyul be a fitymafék műtét utáni heg?

Figyelt kérdés
Az urulógus nekem 2 hetet mondott,de olvastam már 6 hetet is.Meg azt is olvastam,hogy esetleg nem is kell vele semmit csinálni,majd bejáródik az magától,meg megnyúlik a sexuális élet alatt.Én merev állapotban is le tudom húzni,nem is igazán fáj,és nem is érzem annyira rövidnek,hogy nagyon zavaró lenne.Szerintetek?
2011. aug. 14. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A heg valamilyen formában meg fog maradni.

A körülmetélés utáni fájdalom nekem nagyon lightos volt, pedig az valljuk be egy komolyabb beavatkozás volt.(orvosi okokból 17 évesen!) Ha jól emkékszem 3 hét után már kivertem minden fájdalom nélkül. De 2 hét után már merevedésnél is csak picit fájt.



Amúgy abban ne reménykedj, hogy megnyúlik. Viszont szétszakadni szétszakadhat nagyon könnyen szex vagy orál közben... És ha szétszakad, attól nem oldódik meg a gond, mert úgy fog összeforrni, hogy majd még műteni is kell. Szóval 2x fog fájni gyakorlatilag.

2011. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fitymafék is pont ott van, ahol az izgatás miatt legjobban útban van a kéznek, mármint a seb, annak meg kell várni a gyógyulását. Szerencsés vagy, hogy nem metéltek, csak féket vágtak, szebb lesz az eredmény és jóval gyorsabban gyógyul!
2011. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vágták el neki, mert akkor nem azt írná, amit.



Amúgy én örülök, hogy megcsinálták az enyémet teljes körülmetélésre. Egy nagyon jó dokihoz mentem Budára, bár 80ezret fizettem érte, nagyon szép lett és baromi jó használni. Elmegyek bulizni és ha hazamegyek szexelni az aktuális barátnővel akkor nem kell azon aggódnom, hogy fúj túrós meg büdös egy 5-6 órás buli után. Egy hátránya van, hogy a lányok nem tudják, hogy mit kezdjenek vele.:D Kell 2-3 alkalom, amíg megtanulják, hogy kell orálozni/kézimunkázni. Szóval neked kell utánaolvasgatni, hogy mik a technikák körülmetélt pélóval, és megosztani a csajokkal. Meg talán az a hátránya, hogy nagyon figyelni kell, ki látja meg esetleg egy meccs utáni fürdés után, mert az emberek nem arra gondolnak, hogy orvosi gond, hanem azonnal megindul a büdös zsidózás.

Szóval nekem 10/10.

2011. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem jött be az, hogy a makk ki van száradva és foltosodik és egyre rondább. Az se jött be soha, amikor egész gyerekkoromban zsidóztak az öltözőben, ha megláttak. A fitymának ott van a helye, nem viccből nőtt oda.

Nem érdemes reklámozni, mert minden ötödik embernek problémát jelent. Én is az egyik vagyok a minden ötödikből és igen sok problémám van, akit lehet, erről a barbár csonkolásról le kell beszélni - persze, csak akkor, ha valaki jót akar. És nem pedig szexista alapon magyaráz hülyeségeket (diszkó utáni orálnál jajde nagyon jó és az ehhez hasonló színvonalú beböfögések stb)

2011. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy valszeg beszéltem veled, pont egy évvel ezelőtt ebben a témában emailben.:)
2011. aug. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!